Nemohou se vůbec vystát

Krásná herečka DENISA NESVAČILOVÁ (29) je už nějaký čas součástí seriálu Slunečná, kde se jí celkem daří. Má tam ale jeden problém, nesnáší se údajně se svou kolegyní.

Na první pohled by se mohlo zdát, že se v primáckém seriálu, jenž se stal jedním z nejsledovanějších, mají všichni herci rádi a vždy tam panuje pozitivní nálada a perfektní atmosféra.

Nyní se ale opět ukázalo, že to tak není. Denisa Nesvačilová (29) naskočila do Slunečné teprve nedávno. Jenže nastupovat do rozjetého vlaku je vždycky hodně těžké. Přesto byla příjemně překvapena.

„Kolegové byli moc milí a vstřícní. Hned jsem se cítila jako doma,“ popsala tehdy své první dojmy. Netrvalo ale dlouho a Denisa začala poznávat, že ne všichni jsou rádi, že do seriálu přišla.

Bojí se o popularitu?

Proslýchá se totiž, že největší problém s ní má mít údajně hlavní hvězda Eva Burešová (27). Za všechno prý může Evin strach, že by u fanoušků přišla o svůj tvrdě vydřený post.

Má ale opravdu důvod se bát? Mnozí si myslí, že ne. Sama ale přiznala, že středem pozornosti nebude napořád.

Snaží se jí vyrovnat?

Spekuluje se, že se Nesvačilová snaží všude prosadit. Podle všeho by chtěla být stejně známá a oblíbená, jako je právě Burešová, která je teď na roztrhání.

Nedávno ale vyplul na povrch fakt, že si mají obě herečky dělat naschvály v zákulisí, a to v podobě šíření pomluv. Jelikož spolu mají jejich seriálové postavy podobný problém, hrají se jim jejich role snadno.

Už spolu netočí

Štáb zřejmě pochopil, že tahle dvojice spolu nemůže natáčet, protože by to mohlo mít neblahý vliv na všechny ostatní. Proto se podle všeho rozhodli udělat razantní krok, který by jim v této nelehké situaci mohl pomoci.

Diváci mohli zaznamenat, že herečky už nemají tolik společných scén. Jestli to pomůže, těžko říct, je ale nad slunce jasné, že mít je obě v jednom projektu není žádný med.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden