Moje chvilka pohody

Nemůže být bez manželky!

Zpěvačka Dáda Patrasová (60) se nedávno přiznala, že svému manželovi Felixi Slováčkovi (73) zřejmě přestává definitivně rozumět. Pohádková Xénie ze seriálu Arabela už dokázala, že snese opravdu hodně.

Dlouhé roky tolerovala manželovi jeho nevěry, neustálé úlety a nakonec i jeho mladší milenku.

Je proto s podivem, že ji ještě něco dokáže v případě nenapravitelného manžela rozházet. Zpěvačka se přiznala, že tentokrát už vážně neví, co si má myslet. Zdá se, jako by se totiž Slováček, i přesto, že už dávno žije se svou milenkou Lucií Gelemovou (33), nedokázal své ženy vzdát.

Lpí totiž na maličkostech, které mu ji připomínají. Naposledy si měl postěžovat, že mu jeho milá příliš nevoní. Jak to vyřešil?

Koupil jí stejný parfém

Přesto, že Felix udržuje s mladou umělkyní milenecký poměr už téměř tři roky, vrací se zpátky do vinohradské vily ke své ženě. Život bez ní si tak zřejmě nedokáže přestavit. A jak se zdá, není to jen dům bez kterého nemůže být.

Slováček se svěřil, že mu chybí vůně jeho manželky, a tak to vyřešil opravdu originální způsobem. Koupil prostě milence stejný parfém, který celé roky používala právě Dáda. Ta vůbec netušila, co si o chování svého muže myslet.

Zároveň ji ale potěšilo, že chce, aby mu milenka připomínala práce ji. „Je to vlastně dobře, ne?“ uvedla viditelně pobavená zpěvačka.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden