Moje šťastná hvězda

Triumf Perkausové! Nemůže jí přijít ani na jméno?

Teprve před třemi měsíci EVA PERKAUSOVÁ (28) porodila. Rychle se však dala do formy a překvapivě se vrací do práce. Na Primě to ale nadělalo očividně hodně zlé krve! A zjevně nejen tam!


Už pár týdnů po porodu se spekulovalo o tom, že Eva Perkausová (28) řeší i jiné problémy než pláč miminka. Její manžel Ivan Hecko (40) se prý rád kouká po jiných, což mělo moderátorku neskutečně rozčilovat.


Místo toho, aby doma dělala scény, tak na sobě začala hned po šestinedělí pracovat. Výsledek se dostavil, vypadá opravdu skvěle. Zároveň to znamená, že se může vrátit do práce. Tím ale pořádně rozvířila vody a na Primě vzniklo hotové zemětřesení! Nejenže podle všeho připravila kolegyni Gabrielu Laškovou (33) o práci, zamíchala i s kartami ostatních!


Lašková svou práci zbožňovala, Perkausová si ale šla tvrdě za svým.

Souboj na ostří nože?

Parťákem Perkausové už ale nebude Roman Šebrle (48), který si velmi dobře sedl s její náhradnicí Soňou Porupkovou (32), blond kráska nově usedne po boku Petra Suchoně (38). To znamená, že Lašková musela z kola ven. A podle informací ze zákulisí to bere velmi nelibě.

Další jde z kola ven

Prý počítala s tím, že Perkausová zůstane na mateřské déle a ona si zatím coby dlouholetá tvář televize vybuduje takovou pozici, že bude nepostradatelná. Jenže se přepočítala.

Následně jí byla nabídnuta pozice v pořadu Showtime, což se ale z internetu dozvěděla jeho současná moderátorka Gabriela Soukalová (33) a pěkně ji to rozčílilo. Nakonec ani nečekala na verdikt Laškové a rozhodla se, že dobrovolně odejde. A i sama Lašková nakonec Showtime poníženě odmítla.

Dusno i doma?

Na Primě je tedy nyní očividně velké dusno, a jak už to tak bývá, všichni to dávají za vinu právě Perkausové. Teď je jen otázka, zda se ke všemu nepřidají ještě problémy s Heckem. Třeba si totiž myslel, že bude mít ženu doma trochu déle. Bude Eva ještě hořce litovat? Uvidíme...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden