Moje šťastná hvězda

Nemůže najít lásku ani pořádnou práci

Zařekla se, že se seriály skončí. A jak NELA BOUDOVÁ (52) řekla, tak udělala. Od té doby zmizela z televizních obrazovek a snaží se dát si dohromady svůj soukromý život.

Největší radost ze života dělá Nele Boudové (52) její adoptivní dcerka Saša, kterou si před nějakým časem vzala do pěstounské péče a kterou bere jako svou vlastní dceru.

Nikoho jiného, koho by milovala, totiž kromě svých dvou dospělých synů nemá. A poté, co se rozešla s mužem svého života, s nímž měla svatbu na Kanárských ostrovech, měla spoustu volného času, který může věnovat právě Saše.

Bojí se, že nenajde toho pravého

Se svým milovaným mužem Alexandrem tvořili pár pouhé dva roky, než jí údajně oznámil, že si našel jinou. A taková to byla romantika. Svatbu měli na ostrově Fuerteventura a vypadalo to, že ti dva jsou nerozlučná dvojka.

Nebyla. A Nele nebylo vůbec do smíchu, když se rozváděli. Potvrdilo se jí totiž to, co už si sice dávno myslela, ale nechtěla si to přiznat – že má zkrátka na muže smůlu a zřejmě nikdy nenajde toho pravého.

Jediné správné rozhodnutí

A tak se začalo mluvit o tom, že vždycky narazí jenom na muže, kteří se ji snaží zneužít a vysát z ní všechny peníze i lásku a pak ji sprostě odkopnou. Vždycky si navíc vybírá mladší muže, kteří ne vždy vědí, co chtějí. Jenže Boudové už je přes padesát, a tak ví naprosto přesně, co chce. Jenže to dodnes nenašla.

A protože i zmizela ze seriálů, kde už odmítá hrát, tak trochu plave i na kariérním poli. Sice stále hraje v divadle a občas si zahraje i nějakou menší roli ve filmu nebo seriálu, ale dříve měla rozhodně více zakázek. To už ale skončilo. Z velké části je to však zřejmě její vina. A to i kvůli její adoptované dcerce, která je v současnosti smyslem jejího života.

Synové žárlili

Zpočátku bylo rozhodnutí o adopci v její rodině tématem číslo jedna. Hádky mezi ní a jejími syny se neodehrávaly v příliš pozitivním duchu. Kluci totiž žárlili, báli se, že se jim matka už nebude věnovat a že všechnu lásku, kterou doteď dostávali oni, získá ta malá holčička, kterou vůbec neznali. Ale všechno mělo šťastný konec. alespoň v tomto případě.

Tajná známost?

Co se týče její lásky k mužům, to rozhodně zatím žádný šťastný konec nemá. Na veřejnosti se zatím s žádným potenciálním partnerem neobjevuje.Pokud po jejím boku přece jen někdo je, většinou se jedná o zadané muže.

Jejich partnerka či manželka zrovna neměla čas na to, aby je na danou akci doprovodila, a tak vezmou zavděk osamělou Boudovou.  Před pár měsíci se ale začalo šuškat o tom, že přece jen s někým randí. Jenže je to přísně tajné, protože, jak je u Nely Boudové zvykem, je o několik let, nebo spíše o hodně let mladší a ke všemu ještě zadaný a také mediálně známý.

Dodnes ani její přátelé nechtějí prozradit, zdali s oním mužem stále je, nebo je zase sama. Je pověstná sarkastickým humorem a dokáže se o sebe postarat zcela sama. Proto od ní muži utíkají.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden