Nemůže po operaci mluvit

Po dlouhých měsících si JIŘÍ MENZEL (81) zase vyšel do společnosti. V obklopení jeho asistentů, pochopitelně. Sám už totiž údajně nedokáže ani mluvit.

Plakal dojetím, ale sám se Jiří Menzel (81) nedokázal ani pohnout. Před pár dny byl spatřen na Pražském hradě, kam se vydal u příležitosti Letních shakespearovských her. Při představení zaujal místo hned v první řadě.

Zpočátku ale podle očitých svědků nevypadal na to, že by představení vůbec vnímal. Až později se mu na tváři vyloudil úsměv. A když se po představení setkal se svými bývalými kolegy a přáteli, které dlouhé měsíce neviděl, byl v sedmém nebi.

Dokonce se v jednu chvíli i rozbrečel. Dlouho ale setkání s přáteli netrvalo. Měli ho totiž na starosti jeho ošetřovatelé, kteří se prý shodli na tom, že mu tolik množství lidí najednou nedělá dobře na psychiku. Navíc jeden z očitých svědků prozradil, že herec za celou dobu nepromluvil jediné slovo. Jen se usmíval nebo plakal. Proto se začalo spekulovat o tom, zdali vůbec dokáže mluvit.

Starají se o něj všichni

Od roku 2017, kdy prodělal zánět mozkových blan, to s režisérem nevypadá vůbec dobře.
Ačkoliv jeho manželka Olga (41) střídavě tvrdí, že jednou je to s ním horší, podruhé mnohem lepší, pravdou prý podle jejích přátel je, že Menzel už nikdy nebude fungovat tak jako předtím. Potřebuje totiž neustálou péči.

Navíc kdykoliv se ho někdo na něco zeptá, odpovídá za něj asistent nebo jeho manželka. Aby prý nikdo nepřišel na to, že nedokáže mluvit. Manželka se snaží brát ho alespoň do divadla co nejčastěji, aby přišel na jiné myšlenky a trochu se zase zapojil do kulturního dění.

Za což je režisér rád. Problém je ovšem podle jeho přátel v tom, že později se mu jeho výlet do společnosti rozloží v hlavě a uvědomí si, že už si nikdy s přáteli jen tak u skleničky neposedí..

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden