Moje šťastná hvězda

Nemůže přestat myslet na exmanžela?

Moje šťastná hvězda

Říká se, že ve svém srdci nosí jen Tomáše Plekance. Randí se sympatickým Vojnarem opravdu jen kvůli nátlaku svého okolí?

Od jejich rozvodu uběhl už nějaký ten pátek. Zdá se ale, že srdce LUCIE VONDRÁČKOVÉ (41) pořád bije jen pro exmanžela TOMÁŠE PLEKANCE (39). Co na to ale její současný partner PETR VOJNAR (45)?

Ten, kdo si prošel rozvodem, ví, že jde o jednu z nejbolestnějších situací v životě. O tom by asi mohla zpěvačka Lucie Vondráčková (41) vyprávět dlouhé hodiny.

Jeden den měla všechno – dokonalý život po boku dokonalého muže a dva krásné, zdravé syny, další den se jí ale všechno zbortilo jako domeček z karet. Tomášem Plekancem (39) se sice rozvedli teprve před rokem, jejich cesty se však

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden