Moje šťastná hvězda
Nemůže uživit svou rodinu?
Nemůže uživit svou rodinu?

Letos Roman Vojtek (48) zažívá krizi i největší štěstí. Přichází, stejně jako většina umělců, o peníze. Ale ani toho nepřipravilo o radost z třetího potomka.

Předčasný dárek

Letos v listopadu dala Romanovi jeho manželka Petra Vraspírová (33) předčasný vánoční dárek, a to prvního společného syna Nathaniela. „Máme neskutečnou radost. Vše proběhlo v pořádku, bez komplikací. Milujeme ho,“ tak se Roman novým přírůstkem do rodiny pochlubil.

Jenže po velké radosti přišlo bohužel drsné vystřízlivění. Není totiž tajemstvím, že Vojtka živí hlavně muzikály, divadlo a moderování. A to je kvůli koronaviru momentálně problém. Nejspíš mu tak začalo docházet, že uživit malý uzlíček štěstí asi nebude zrovna žádný med. Co hodlá herec dělat?

Musí myslet do budoucna

Snad nikdy se mu nestalo, že by skončil úplně bez peněz. Avšak momentálně k tomu má prý docela hodně nakročeno. Navíc není to jenom jeho novorozený syn a manželka, koho musí živit. Stále má totiž ještě další dvě děti z předchozího manželství.

Nedávno se tak začalo spekulovat, že Roman shání novou práci, aby se jeho problémy alespoň částečně vyřešily. Jenže podle všeho zatím moc úspěšný nebyl, a tak musí i nadále žít pouze z rezerv. Bohužel ani ty však nejsou nekonečné.

A co se týče Vánoc, ty budou asi letos trochu jiné. Jeho dvě děti, které má s exmanželkou, údajně mají dostávat vždy to, co si přejí, i kdyby to stálo veškeré úspory. Nejspíš jim bude muset celou situaci nějak rozumně vysvětlit, aby i ony znaly hodnotu peněz.

Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO se rozhodla, že své dceři Justýně splní k dosažení plnoletosti její velký sen a vezme ji do New Yorku. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby nepřibalila ještě bývalého muže Davida Drábka (54)! A současného manžela Rudolfa Merknera (51) nechala klidně doma. Že by došlo za velkou louží k velkolepému návratu? Zatímco […]
Do Karlových Varů dorazili letos také manželé Brzobohatí, kteří byli jako hrdličky! Daniela (45) s Ondřejem (41) neváhali a zatančili si hned první den uprostřed kolonády, kde nechyběly zamilované pohledy a vášnivé doteky. Dělá Ondřej Brzobohatý vše proto, aby si manželku udržel i bez dítěte? Po tom prý Daniela Brzobohatá touží z celého srdce, a proč manžel otálí, je zahaleno tajemstvím. […]
Není žádné tajemství, že herečka ze seriálu Ženatý se závazky Christina Applegate (52) svádí nerovný souboj s roztroušenou sklerózou. Nyní se ale navíc ukázalo, že vážné zdravotní problémy má i její dcera Sadie (13). Trápí ji syndrom posturální ortostatické tachykardie, který je bohužel také nevyléčitelný. Nemoc způsobuje extrémní zúžení cév dolní části těla a ruku […]
Zdálo se, že je po dlouhé době konečně šťastná. Herečka ze seriálu Jedna rodina rozdávala úsměvy na všechny strany a spekulovalo se tedy o tom, zda náhodou neskrývá nového partnera. Pokud to tak bylo, tak už to nejspíš neplatí. Markéta Plánková (46) je podle všeho zase sama, údajný románek s tajemným ctitelem, se asi rozplynul jako pára […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz