Nenapravitelný casanova Slováček dostal tvrdou lekci

Došlo mu, že Dádu ztratí?

Doby, kdy se FELIX SLOVÁČEK (76) oháněl sebejistými výroky ohledně své nevěry, jsou asi pryč. Nedávno totiž dostal od své ženy DÁDY PATRASOVÉ (60) hodně studenou sprchu. Už s ním totiž jaksi nepočítá! Anebo je to všechno jenom hra?

Vyznat se ve vztazích manželů Dády Patrasové a Felixe Slováčka není rozhodně nic jednoduchého. Dost možná s tím mají v poslední době problémy i oni sami. Nebylo by se čemu divit. Příznivci slavného páru jistě mají ještě v živé paměti mediální přestřelku tohoto povedeného dua. Prohlášení střídalo prohlášení a dramatický rozchod zase radostné shledání. Zatímco Patrasová údajně do poslední chvíle věřila, že se manžel umoudří, milenku opustí a vrátí se zpátky domů, Slováček se oháněl tím, že si vždycky dělal, co chce, a nemíní na tom nic měnit. Není totiž žádným tajemstvím, že jeho současná milenka LUCIE GELEMOVÁ (33) není zdaleka první, která v jeho náruči skončila. Veřejné ponížení a urážky, které si musela díky manželovu vztahu Patrasová protrpět, jako by jí pomalu začaly otevírat oči.

Dala mu sbohem

Uvědomila si snad zpěvačka, že ji manžel v poslední době bral nejspíš jen jako jistotu, která doma oddaně čeká, až se vrátí ze svých avantýr? Zřejmě ano, jak jinak si vysvětlit, že přestala řešit vztah Slováčka a začala řešit konečně ten svůj? A jak se zdá, nejspíš nepůjde o žádného milence z trucu. Dáda se totiž nechala slyšela, že se svou italskou láskou hodlá strávit Vánoce. Slováček údajně zprvu nebral její slova vážně, ovšem s blížícími se svátky mu patrně došlo, že to jeho manželka myslí vážně a že ji nejspíš definitivně ztratil. Celou dobu měl podle našich informací totiž počítat s tím, že s Dádou a rodinou stráví svátky, tak jako každý rok. Jenže to se přepočítal. „Přeje si, aby byla rodina pohromadě,“ uvedl náš zdroj.

Dobře promyšlený tah

Nabízí se ovšem i varianta, že Patrasová, která do poslední chvíle věřila, že manžela mladá milenka přejde stejně jako ty předchozí, chce jen Slováčkovi udělit životní lekci a přimět ho, aby si uvědomil, kde má skutečné zázemí. A kdy jindy udeřit na city než v období tak citlivém, jako jsou Vánoce? Pokud je to tak, pak může Dáda slavit, protože podle všeho dosáhla svého. Muzikant už si nejspíš uvědomil, že se mu rodina rozpadá.

Dáda si našla jiného chlapa!

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden