Moje šťastná hvězda
Nenávist kvůli úspěchu
Nenávist kvůli úspěchu

Stala se esem televize Nova a tvůrci ji využijí vždy, když začne klesat sledovanost. Moderátorka KRISTINA KLOUBKOVÁ (43) je u diváků čím dál víc oblíbená a některé její kolegyně to zkrátka nemohou snést.

V poslední době se jí daří čím dál tím víc. Vypadá to, že moderátorka Kristina Kloubková (43) si získala divácký obdiv a momentálně je podle statistik nejsledovanější a nejoblíbenější moderátorkou televize Nova.

Objevuje se ve Snídani s Novou po boku Pavla Svobody (50), dále moderuje společenský magazín Život ve hvězdách, večerní Televizní noviny a do toho se s kolegy střídá v pořadu Volejte Novu.

Nejenže je očividně všestranně nadaná, na rozdíl od ostatním kolegyň je také velice přirozená a na nic si nehraje. Není se tedy ani čemu divit, že na ni ve skrytu duše ostatní žárlí.

Cítila se ohrožená

Profesní růst Kloubkové jistě nejvíc leze krkem televizní stálici Lucii Borhyové (42), která moderuje hlavní Televizní noviny po boku Reye Korantenga (45). Už i ji totiž v minulosti Kloubková málem připravila o místo.

V době, kdy odešla Lucie na mateřskou, ji Kristina v moderátorském křesle vystřídala. Dařilo se jí tak dobře, že se rozhodli si ji ve zprávách nechat. Když se to tehdy doneslo k Borhyové, svou mateřskou dovolenou údajně měla ukončit o něco dříve, jen aby měla jistotu, že její pracovní místo na ni stále čeká.

Kloubkovou tedy dali do dvojice s někým jiným. Od té doby si na ni Borhyová dává pozor a údajně není jediná.

Vyšoupla ji, ale ona se vrátila

Podobný příběh se odehrál i v případě Gábiny Partyšové (42). Ta moderovala pořad Snídaně s Novou a na určitou chvíli ji vystřídala právě Kloubková. Ta se po boku Svobody ve Snídani objevuje dodnes, Partyšová ale v pořadu nedávno za nejasných okolností skončila.

Teď se ale najednou vrací zpátky. V moderátorské dvojici jí nyní bude dělat společnost Aleš Lehký (41). Diváci ale z jejího návratu nejsou nadšeni, spíš naopak. Kritizují především to, že jí nevěří ani nos mezi očima, a snaží se ji porovnávat s Kloubkovou. Vyhodí ji kvůli oblíbenější kolegyni? To už by jistě byla ta poslední kapka.

Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO, která si ještě před lety nemohla přijít s otcem své dcery Justýny (17) na jméno, s ním teď vyrazila na společnou dovolenou. S režisérem Davidem Drábkem (54) oslavila plnoletost Justýny v New Yorku. Co na to ale její manžel Rudolf Merkner (52), který zůstal doma? V poslední době se šuškalo, že Bernáškovou s Merknerem […]
Už potřetí natáčí seriál se svým partnerem Jakubem Prachařem (40). V červnu padla první klapka projektu Jakub a Sára, kde hrají hlavní role. Televize novinku uvede patrně již letos na podzim. Sara Sandeva (27) se s Jakubem ostatně během práce na seriálu seznámila, jednalo se o Dvojku na zabití, která vznikla před třemi lety. Natáčela […]
Mladá herečka ze seriálu ZOO Michaela Petřeková (26) je už nějaký ten pátek single. S hercem ze seriálu Pan profesor Matějem Petrákem (26) se měla rozejít kvůli odlišným představám o budoucnosti. Petrák chtěl mít velkou rodinu, na což se herečka zatím necítí, a navíc dává přednost kariéře. Ve hře je ale jiný muž – herecký kolega Filip Kaňkovský […]
Neměli to vždy snadné. Ale Marek Eben (62) manželku podržel. I když se jejich život obrátil vzhůru nohama. Stále úžasná manželka Marka Ebana (62) v šestadvaceti letech utrpěla mozkovou příhodu. Od té doby je Markéta Fišerová (63) upoutaná na invalidní vozík. Trpěla, ale nebyla to jejich první bolest. Už o něco dříve totiž společně přišli […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz