Moje šťastná hvězda
Přijde úplně o všechno?
Přijde úplně o všechno?

 VERONIKA FREIMANOVÁ (65) to minulý rok měla hodně složité. Trápilo ji nejdřív zdraví, potom nedostatek práce. To ale není všechno.

Stále krásná Veronika Freimanová (65) to měla v životě vždycky těžké. To, co si ale prožila minulý rok, by nikomu nepřála. A to ani svému největšímu nepříteli. Pandemii, která nás všechny zasáhla, a bohužel se toho našlo ještě mnohem víc.

Zlobilo ji koleno

Pro každého umělce je v dnešní době složité přežít. Každý je závislý na své práci a nejinak je tomu i u Freimanová. Ta kromě strachu z toho, co bude, mu
sela řešit vážné zdravotní problémy.

A u klasické domácí léčby to nezůstalo. „Byla jsem na operaci menisku,“ svěřila se. To naštěstí dopadlo dobře a po operaci ji čekalo pár týdnů rekonvalescence. Pak ale nastalo to, čeho se bála ze všeho nejvíc.

Nemá z čeho žít?

Protože nemůže kvůli pandemii hrát, musela si najít něco, co by ji uživilo. Na žádnou takovou práci prý ale nenarazila. Mezi jejími známými se totiž říká, že má být v současné době zcela závislá na své rodině, především tedy na manželovi Vladimíru Boučkovi (65).

Ani v brzké době herečka žádné pracovní plány mít nemá. Zůstane už navždy na krku manželovi a dětem?

Je to k nevydržení

Už v minulosti se spekulovalo o tom, jak je hereččin manžel s jejím chováním nespokojen. Údajně mu má tropit neustále žárlivé scény a chce od něj pořád víc a víc. Je jasné, že to doma nemají moc růžové. Vladimír to podle všeho vzal do svých rukou a začal se koukat po jiných ženách.

V jeho velmi blízkém okolí koluje informace o tom, že má mít tajný románek se svou kolegyní, jejíž jméno nechce nikdo nikde zveřejňovat. Je to až tak vážné, že by se kvůli tomu měli rozvést?

Veronika o sobě říká, že je těžký workoholik, pak je tedy pochopitelné, že je situace, která se kolem nás děje, pro ni k nevydržení. Sama si ale nejspíš uvědomuje, že by měla své chování vůči manželovi zklidnit,
nebo o něj opravdu přijde, což by jistě nechtěla.

Rozvod by byl osvobozením? 

přesto, že by na svou rodinu nedala v životě dopustit, rozvod by prý klidně podstoupila znovu. Jak je známo, Veronika má ráda svůj klid a svobodu, což teď evidentně v neklidné domácnosti nemá. I krach manželství s režisérem Jaroslavem Brabcem (66) byl pro herečku údajně vysvobozující.

„Můj život se po rozvodu úžasně změnil a je čím dál hezčí,“ prohlásila tehdy místo truchlení. Možná, že nakonec požádá o rozvod dřív než Bouček, jenž si momentálně nejspíš užívá s jinou.

Její dcery, které má z předchozího vztahu s Brabcem, Tereza (34) a Markéta (27), by si přáli, aby byla jejich maminka šťastná a spokojená, proto si prý myslí, že by bylo nejlepší nerozvádět se. Svoboda je sice hezká, samota ale už tak moc ne a herečka by nakonec svého činu velice litovala, zvlášť v jejím pokročilejším věku.

Související články
Do Karlových Varů dorazili letos také manželé Brzobohatí, kteří byli jako hrdličky! Daniela (45) s Ondřejem (41) neváhali a zatančili si hned první den uprostřed kolonády, kde nechyběly zamilované pohledy a vášnivé doteky. Dělá Ondřej Brzobohatý vše proto, aby si manželku udržel i bez dítěte? Po tom prý Daniela Brzobohatá touží z celého srdce, a proč manžel otálí, je zahaleno tajemstvím. […]
Není žádné tajemství, že herečka ze seriálu Ženatý se závazky Christina Applegate (52) svádí nerovný souboj s roztroušenou sklerózou. Nyní se ale navíc ukázalo, že vážné zdravotní problémy má i její dcera Sadie (13). Trápí ji syndrom posturální ortostatické tachykardie, který je bohužel také nevyléčitelný. Nemoc způsobuje extrémní zúžení cév dolní části těla a ruku […]
Zdálo se, že je po dlouhé době konečně šťastná. Herečka ze seriálu Jedna rodina rozdávala úsměvy na všechny strany a spekulovalo se tedy o tom, zda náhodou neskrývá nového partnera. Pokud to tak bylo, tak už to nejspíš neplatí. Markéta Plánková (46) je podle všeho zase sama, údajný románek s tajemným ctitelem, se asi rozplynul jako pára […]
Pustila si Obermaierová do života nového muže?
premium
Tvrdila, že peníze za natáčení seriálu Ulice ji drží nad vodou. Jenže o část z nich Jaroslava Obermaierová (78) podle všeho přijde. Možná i proto se povídá, že si našla kamaráda, se kterým je jí dobře. Vposlední době podle mnoha lidí viditelně přišla o svoji pověstnou energii. Jaroslava Obermaierová (78) byla bez nálady. Asi za […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz