Není tak klidná, šeptá se, že žárlí...

Podle Jiřího Langmajera (54) je jeho manželka tou nejklidnější a nejlaskavější ženou na světě. Ale ono to tak není...

Každý, kdo sympatickou tmavovlásku zná, s tím souhlasí. Adélu Gondíkovou provází pověst veselé osoby, která nezkazí žádnou legraci, má dobré srdce, nechová se nadřazeně a lidé si jí váží.

Právě ona způsobila, že se rozmarný a konfliktní umělec usadil. Herec zmítaný vnitřními běsy se po jejím boku proměnil v beránka. Ale kdoví, čím vším za to Adéla platí…

Vzdorovat nešlo!

Provdat se za něho nechtěla. Možná se takového závazku podvědomě bála. Se svým typickým humorem tvrdila, že už to nějak doklepou i bez papíru. Ale když ji požádal o ruku, říci NE hvězda seriálu Modrý kód nedokázala. .

Přitom dobře ví, že Langoš je sukničkář jako Brno. Kdyby pracoval třeba ve spalovně odpadu nebo jako krmič orangutanů v zoo, byla by jistě klidnější, neboť v takových prostředích se obvykle nepohybuje velké množství mladých, krásných a lstivých žen.

S Jiřím v posteli

Ty nejatraktivnější hrají s Jiřím ve filmech. Pro příklady nemusíme chodit daleko. Ve snímku Přes prsty z roku 2019 měl Jiří v posteli hned dvě ženy, nejdřív zrzku Denisu Nesvačilovou (29), kterou později vystřídal za blondýnu Petru Hřebíčkovou (41).

Proslýchá se, že právě tohle nenechává jeho manželku tak docela klidnou, ač se snaží statečně předstírat opak. Film pojednává o plážovém volejbalu, z čehož lze vyvodit, že krásky nebyly i mimo postel nijak teple oblečené.

A novinka z poslední doby: Jirka točil na Islandu thriller s krásnou modrookou rusovláskou Martinou Babišovou (27), jejíž míry jsou 83-62-88. Co zbývá Adéle? Na tváři lehký smích, hluboký v srdci žal, jak praví Karel Hynek Mácha v Máji.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden