Neobejde se bez pomoci!

Vážné zdravotní problémy přinutily HANU ZAGOROVOU (74) zrušit většinu letošních koncertů. Co se stalo? Podle všeho zpěvačku sužuje celá řada velmi nepříjemných komplikací.


Zpráva o tom, že zpěvačka Hana Zagorová (74) nebude moct vystoupit před své milované publikum, se rozletěla mezi fanoušky rychlostí blesku. Všichni se okamžitě začali ptát, co se děje a jak na tom zpěvačka vlastně je.


Bude se muset Zagorová znovu postavit svému celoživotnímu strašákovi – vzácné a nevyléčitelné nemoci krvetvorby? A vrátí se vůbec ještě na pódia?


Zpěvačka na tom není zdravotně dobře.

Krutá nemoc znovu udeřila

Zagorová se slzami v očích promluvila o tom, že jí lékaři řekli, že pokud by nerespektovala jejich doporučení a koncerty nezrušila, velmi pravděpodobně by zkolabovala přímo na jevišti. To všechno jsou bohužel následky prodělaného covidu.

Ten dal zpěvačce opravdu hodně zabrat a rentgenové snímky u ní prokázaly dokonce oboustranný zápal plic. A neskončilo to pouze u toho.

„Covid mi samozřejmě rozhodil krvinky, se kterými bojuju celý život. Takže ty dostaly zabrat nejvíc. Ono to jde ruku v ruce,“ posteskla si publikem milovaná Hanička.

Manžel je Zagorové oporou už třicet let.

Složila se do náruče manželovi

To, že Zagorová momentálně prochází velmi náročným obdobím, a to jak fyzicky, tak i psychicky, potvrzuje i její manžel, operní pěvec Štefan Margita (65). Vyčerpání a velký stres, který v poslední době zažila, měly bohužel za následek i to, že zpěvačce vypověděly službu záda.

„Jak jsem byla ve stresu, tak z těch nervů mi rupla záda, ale opravdu děsně. Tak, že jsem se Štefanovi složila do náruče. Naštěstí tam stál,“ postěžovala si s tím, že Bůh člověku naloží jen tolik, kolik je schopný unést.

Podle jejích slov je ale zřejmé, že už se blíží k vlastním limitům. Všichni doufají, že už ji ale nic zlého nepotká a znovu setkají na koncertech.

reklama
reklama

Komentáře