Neodvratný rozpad manželství Olivie Newton-John na čas oddálila zákeřná rakovina!

Jedenáctiletý věkový rozdíl začal vadit až s postupem času.

Největší díl své slávy zažila Olivia Newton-John (71) poté, co si zahrála v muzikálu Pomáda. Dva roky natáčela další muzikál, Xanadu. Právě v té době se seznámila s prvním manželem, Mattem Lattanzim (61).

Ačkoliv se Olivia Newton-John narodila v Anglii a proslavila se v americkém filmu, je to ve skutečnosti Australanka. A ačkoliv byla hodně spojována s Johnem Travoltou (66), tak spolu něco měli pouze na filmovém plátně.

Hrála středoškolačku ve 29 letech!

Do pěti let žila Olivia ve Velké Británii, pak s rodiči odjela do Austrálie, kde strávila dětství. Tam také začala zpívat a založila dívčí skupinu. Po jejím rozpadu se přemístila opět do Anglie. Střídavě tam zkoušela prorazit jako sólová zpěvačka i v dalších skupinách, ale první úspěchy přišly až začátkem 70. let.

A v roce 1978 dostala nabídku, která jí změnila život a přinesla celosvětovou slávu. Možná si to už neuvědomujete, ale středoškolačka Sandy ve slavné Pomádě byla také Australanka, jako Olivia.

Ohromující je, že tehdy už zpěvačce a herečce bylo dvacet devět let – přesto roli o mnoho let mladší dívky zahrála věrohodně a bez toho, aby vypadala

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře