Nepoučitelná Světlana Nálepková zkouší, co sama vydrží!

Herečka a zpěvačka Světlana Nálepková (57) je odbornice na nejrůznější typy mužů. Po svém prvním manželovi, herci a moderátorovi dětských pořadů Michalu Nesvadbovi (59), se kterým má dceru Josefínu (28), poznala už řadu partnerů.

Vždycky jí bohužel vztah na něčem zásadním ztroskotal. Přitom je i před blížící se šedesátkou stále šmrncovní ženskou, plnou života. Vyhovuje jí snad více to, že si může být svou vlastní paní a poznávat různé typy mužů, než se upnout na jednoho jediného? Vydrží jí to se současným – téměř o dvacet let mladším partnerem Václavem Pleskou (38)? Nebo je jen další v pořadí?

Vrací se dobrovolně zpátky do pekla

Aby si udělala ve svém životě a hlavně ve stále se opakujících vztazích „na nic“ jasno, musela se vydat až do dalekého indického Himálaje, kde si v těžkých podmínkách místní školy sáhla na úplné psychické i fyzické dno. Přesto se tam už ale několikrát vrátila. A to i přesto, že její první pobyt tam bylo nepředstavitelné peklo. „Domů se vždycky vracím v dosti zbídačeném stavu. Nebyla voda a z té šílené vysoké nadmořské výšky jsem onemocněla zánětem dutin,“ vylíčila zážitky dobrodružka Světlana. Vyhledává snad známá herečka takové výzvy záměrně? Nevytrpěla si toho v životě už dost? Teď se navíc odhodlala k účinkování v další řadě soutěže Pevnost Boyard. Zvládne to?

Prozradila, co může za její nevydařené vztahy.

Hezounci ji nechávají vážně chladnou

Ačkoli nemá z dětství kvůli svému tyranskému otci-vojákovi žádný ideální mužský vzor, stejně si – jak sama říká – vybírá stále ty stejné typy mužů. A ti, kteří se Světlaně líbí, jsou čím dál víc mladší! Jak daleko to herečka a šansonierka nechá dojít? Že by se právě proto účastnila jako porotkyně rok co rok populární soutěže plné mladých krasavců, kteří touží po titulu Muž roku? Takové „vystajlované“ hezouny prý ale nevyhledává. „Ti kluci jsou o dost mladší, než by měl být můj partner, takže já bych byla při výběru rozhodně mnohem náročnější,“ vysvětlila svůj postoj sympatická herečka. Přesto se mezi svalovci culila od ucha k uchu a byla očividně ve svém živlu. Tak jak to vlastně je, Světlano?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden