Moje sladké tajemství

Nepovedené plány uhasily vášeň

Jedna z našich nejznámějších zpěvaček, Lucie Bílá (57), spojila svůj život na pár let se zpěvákem Václavem Noidem Bártou (42). Vypadali dokonale, avšak pohádka se nekonala. Rychlé vzplanutí vystřídal chladný rozchod. Co se mezi nimi stalo?

Potkali se při zkoušení muzikálu Excalibur a hned věděli, že je mezi nimi něco víc než jen kolegiálnost. Láska! Po dvou letech se rozhodli vzít, v utajení. Na radu právníka si vybrali místo v cizině. Své ano si řekli roku 2006 na českém konzulátu v Miláně. Lucie vše zařizovala pod falešným jménem, aby zpráva moc brzy nevyplula na veřejnost.

Z nadšení zbyly oči pro pláč.

Plánování rodiny

Po svatbě byla zpěvačka úplně rozzářená. Vyzdvihovala manžela do nebes, jaký je to čistý a rovný chlap, kterému může stoprocentně věřit. Brala ho jako svého ochránce.

Toužili po miminku, ale veškerá snaha byla marná. Bílá má problémy se štítnou žlázou, které všechno zkomplikovaly. Tenkrát ještě hovořili o tom, že pokud se jim nepodaří počít přírodní cestou, klidně přistoupí k adopci.

Nečekaný krach

Když novináři přistihli Noida, jak se objímá s jinou ženou a líbá ji, Bílá přiznala, že se od ní manžel odstěhoval. Konec vztahu byl pro všechny překvapením.

Vypadalo to, že ti dva spolu vše zvládnou. Noid se ale nakonec asi neuměl smířit s tím, že nebude mít vlastního potomka. Domluvili se v klidu, že bude lepší, když spolu nebudou už dál žít. Roku 2008 se rozvedli.

Každý má, co chtěl

Bílá tvrdila, že si ji další muž bude muset najít. A tak se také stalo. O sedmnáct let mladší fitness trenér Radek Filipi (39) se nenechal odradit prvotním kličkováním zpěvačky, která ho od sebe odehnala.

Vydržel a dnes jsou spolu šťastní už přes sedm let. Noid vystřídal několik partnerek a dnes je trojnásobným otcem. Momentálně žije s manželkou, tanečnicí Eliškou Grabcovou (32).

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden