Moje šťastná hvězda

Nepřestala ho milovat?

Ačkoli se nedávno herečka ze seriálu ZOO Pavla Tomicová (61) pochlubila, že po mnoha měsících smutku konečně žije naplno, přišel údajně další šok.


Její manžel, rovněž herec,  Ondřej Malý (57) se totiž objevil ve společnosti a vypadal spokojeně. Smál se na všechny strany a užíval si ve společnosti kolegů a dobrého pití. Jakmile se měly dostat tyto informace k Tomicové, údajně ji to zdrtilo.


Těšila se totiž, že bude chodit na společenské akce, a nyní se zdráhá, a to proto, že by ho tam mohla potkat. V březnu letošního roku se měli setkat tváří v tvář a herečka poté na tom byla psychicky opravdu špatně.


Nakonec to musela vyřešit tím, že si vzala dovolenou, přerušila natáčení a také zrušila účast v divadelních představeních. Evidentně i po takřka dvou letech od rozchodu je to pro ni stále mimořádně bolestivá záležitost.


Ondřej Malý se objevil ve společnosti a vypadal spokojeně.

Myslela si, že je to ten pravý

Ono se ale není čemu divit. Malého poznala nějakou dobu poté, co od ní odešel první manžel za jiným mužem. S hereckým kolegou pak prožila mnoho spokojených let, skvěle se doplňovali a nikdy si tak nedokázala představit, jaký podraz a ponížení jí způsobí.

To, že jí odejde za nejlepší kamarádkou, herečkou ze seriálu Slunečná  Kristýnou Kociánovou (38), a ještě s ní založí rodinu, bylo jako z nějakého špatného filmu. Sebevědomí naštěstí dlouhodobě herečce zpět dodávají kamarádky a kolegyně. Dokonce se má scházet s jistým neznámým mužem.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden