Moje šťastná hvězda

Nepřestala ho milovat, i když jí byl nevěrný

Moje šťastná hvězda

Nikdy si nedokázala představit, že by žili je den bez druhého. I proto se vždy snažila být tolerantní, dokonce i k jeho záletům.

I když se MILUŠE ŠPLECHTOVÁ (65) přivdala do slavného hereckého klanu Hrušínských, nikdy se svého dívčího příjmení nevzdala, mimo jiné i proto, aby žilo dál jako vzpomínka na její rodiče.

Tatínek Miluše Šplechtové (65) pracoval tak jako mnoho jiných mužů v jejím rodném Mostě na šachtě. Svou manželku, která byla učitelkou, velmi miloval, o to strašnější pro něj bylo, když poměrně záhy zemřela na plicní embolii. Dospívající Miluši bylo jen 14 let a najednou se musela starat o dva mladší bratry, z nichž jeden chodil teprve do první třídy.

Otec se s odchodem své ženy nikdy nesmířil a herečka je přesvědčená, že když o deset let později zemřel, bylo to steskem. Ona už byla v tu dobu poprvé vdaná a měla vlastní rodinu, ale o

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden