Nepřestala snad Kolečka milovat?

PETR KOLEČKO (39) má asi nějaké neuvěřitelné kouzlo. Povídá se totiž, že si na něj stále myslí DENISA NESVAČILOVÁ (32). Má ale šanci?


Hvězda seriálu Dobré zprávy Denisa Nesvačilová (32) od rozchodu se scenáristou Petrem Kolečkem (39) ve svém osobním životě trochu tápe. Sice nedávno odjela na letní dovolenou se svou pohlednou maminkou, nicméně samozřejmě by pro ni bylo lepší, kdyby ji doprovodil nějaký muž.


Povídá se ale, že má herečka velký problém se zamilovat. A důvodem má být jediné – stále nedokázala dostat ze svého srdce Kolečka. Doufá snad, že se k ní jednoho dne vrátí? Povídá se, že herečka dělá vše pro to, aby Kolečkovi ukázala, že udělal chybu, když dal před ní přednost své současné manželce Anetě Vignerové (35).


Zlomil jí srdce, ale povídá se, že ho stále miluje a s rozchodem se nesmířila.

Nedokáže myslet na nikoho jiného?

Z dovolené u moře zásobovala své příznivce na sociálních sítích fotkami v plavkách. V nedávné minulosti také s fotografy vyrazila do anglického Londýna a tam nafotila svůdné fotky pro jeden český pánský časopis. Člověk by si řekl, že jí snad musí být jasné, že po svatbě Kolečka s Vignerovou jednoduše ztratila veškeré šance, jenže to tak možná není.

Je to jen kamarád

Českým showbyzysem kolují informace, že si Kolečko stále potají s Nesvačilovou dopisuje. A to je právě ten důvod, proč ho ze své hlavy nedokáže vymazat a stále, trochu naivně, věří, že se k ní jednoho dne vrátí.

A je to docela škoda, protože by si podle nás v redakci zasloužila chlapa, který s ní bude hrát fér a nebude jí neustále lhát, jako to dělal Kolečko. V poslední době byla často k vidění s moderátorem Josefem Mádlem (30). Oba ale tvrdí, že jsou jen kamarádi.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden