Moje šťastná hvězda
Nesnese žádnou kritiku
Nesnese žádnou kritiku

Každý se snaží svou manželku chránit a výjimkou není ani moderátor Leoš Mareš (43). Někteří jeho fanoušci občas napíšou na adresu jeho ženy Moniky (38) nějakou tu kritiku. Většina lidí by se tomu spíš jen zasmála.

Leoš to však řeší o dost dramatičtěji a dané jedince okamžitě blokuje. Na jeho profil už se zřejmě nikdy nepodívají.

Přehání to?

„Sluší, ale Monika by potřebovala větší boty,“ zněl jeden z nehezkých komentářů. Danou slečnu Leoš okamžitě zablokoval. A nebyla jediná. „Taky jsem zablokovaná, už asi tři roky. A to jsem jen napsala, že je mi více sympatická jeho první žena Monika,“ zněl další komentář blokované fanynky.

Podle drtivé většiny jeho obdivovatelů to Mareš občas přehání a je až příliš citlivý. Leošův seznam blokovaných už musí být pořádně dlouhý. Podle některých si tímto svým chováním kazí pověst, a také od sebe odhání příznivce, kteří mu v podstatě vydělávají peníze.

Ničí si pověst?

Na svém profilu sdílí téměř v každém příspěvku reklamu a právě věrní fanoušci jsou jejími hlavními konzumenty. Proč svou ženu tak úzkostlivě chrání a nechce, aby si z ní někdo sem tam vystřelil? Monika většinou na svůj profil přidává videa a fotky, na kterých si z Mareše dělá legraci, a baví tím i ostatní.

Žádné komentáře nemaže, ba naopak se nad nimi směje. Ona možná o jeho ochranu nestojí, ale Leoš se zkrátka potřebuje cítit jako chlap.

Související články
Hodně zajímavou historku z minulosti odhalila exmodelka Agáta Hanychová (39). Ve svém internetovém pořadu prozradila, že měla pletky s legendárním hokejistou Jaromírem Jágrem (52)! Když jí bylo pouhých devatenáct let, pozvala ho do domu své maminky Veroniky Žilkové (62), protože neměl kde spát. „Spali jsme u Stropnického v pokoji a vyvrátili jsme mu dveře!“ uvedla Hanychová. O noční návštěvě […]
Ještě nedávno to vypadalo, že je herečka ze seriálu Jedna rodina maximálně šťastná. Petra Nesvačilová (38) se rozplývala, jak konečně našla toho pravého. Jenže uteklo pár měsíců, a podle mnohých se věci mají poněkud jinak. Zdá se, že se jí velmi zalíbila mateřská role a s partnerem Tomášem Vápeníkem (47), kterému porodila dceru Jasmínu Rikku (1), […]
Moderátorka Eva Perkausová (30) se nedávno svěřila, jak funguje její manželství s podnikatelem Ivanem Heckem (41). „Kdo nežárlí, ten nemiluje,“ je si jistá Perkausová. Těžko ale říct, jestli je v jejich vztahu žárlivost ještě v přiměřené míře. Moderátorka se totiž před čtyřmi lety přiznala, že svému manželovi kontroluje telefon. „Když mi napíše nějaký chlap, Ivanovi to logicky vadí, když jemu […]
Moje šťastná hvězda / 22.7.2024
Stále je krásná a má velké osobní kouzlo. Herečka Jana Švandová (77) má mnoho ctitelů, z nichž jeden má být pohádkově bohatý. Má u ní ale vůbec nějakou šanci? Mnozí žasnou nad tím, jak skvěle hvězda seriálu ZOO Jana Švandová (77) stále vypadá. Pokud někdo vynalezl elixír mládí, pak to musí být jedině ona. Herečka […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz