Moje šťastná hvězda

Nestárnoucí herečka dokáže zahrát každou roli

Moje šťastná hvězda

Nikdy se netajila, že práce hraje v jejím životě prim. Navíc je i lékem na její bolavé srdce po smrti milovaného životního partnera, na kterého nemůže zapomenout.

Byly sice doby, kdy jí do smíchu moc nebylo, přesto by mohla oblíbená herečka ZDENA HADRBOLCOVÁ (84) optimismus a elán ve velkém rozdávat.

I když už má Zdena Hadrbolcová (84) babičkovský věk, kamarádi a kolegové ji někdy podezřívají z toho, že má někde v kapse schovaný recept na věčné mládí. Ještě nedávno jste ji mohli potkat, jak se po Praze prochází v pohodlných teniskách a občas si jde zasportovat. Vypadá zkrátka stále stejně, štíhlá, noblesní a plná života.

Tajný recept na věčné mládí

„Někdy ráno si řeknu, že už blbnu, že jdu v teniskách. Ale já ještě nemám ty usedlé kostýmky, co v nich chodí dámy v mých letech. Pouštějí mě v tramvaji sednout, ale jsem v rozpacích, protože já vstávám, když přijde starší dáma. Já se věku nebráním, ale je

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden