Nestárnoucího prince Trávníčka chytla druhá míza

Ještě nedávno herec a nezapomenutelný princ Pavel Trávníček (67) zarytě tvrdil, že jeho žena Monika (32) je pro něho ta jediná na světě. „S příchodem syna se u nás změnilo všechno, ale náš vztah s Monikou je pořád stejný,“ dušoval se.

Všude na něho ale číhá pokušení. Už před lety v dobách jeho největší herecké slávy, kdy excelovat v jedné pohádce za druhou, mu chodily zamilované dopisy dokonce až z Kolumbie. A často v nich četl i nabídky k sňatku. Navíc se může pyšnit novou pamětní měděnou deskou ve skalním útvaru Adršpach za hlavní roli v pohádce Třetí princ.

Malování si náležitě užíval.

Tři hodiny za padesát tisíc

On sám si koleduje o malér, když se nabízí v inzerátu za padesát tisíc korun na tři hodiny fanynkám, což zahrnuje představení, prohlídku zákulisí a romantickou večeři. Teď zase stačilo malé pošťouchnutí od českoněmeckého malíře Joeho Muczkyho jr. na jedné z jeho vernisáží a Monika se ani nestihla nadechnout, aby svému manžílkovi vynadala, že kreslí po nahém ženském těle. A nezůstalo jen u toho. S modelkami chtěl dokonce do Hamburku, kde by na ně prý mohl v klidu malovat. To už ale Monika zatrhla. Co může matku jeho v pořadí už třetího potomka Maxmiliána (1,5) těšit, je, že práce mu nedá ani na chvíli vydechnout. Zrovna totiž dokončil dlouho očekávaný muzikál Tři oříšky pro Popelku. V tom si po letech opět zahraje, ale pro změnu krále místo prince. „Být celý život princem se jen tak někomu nepovede, ale myslím, že teď nastal ten správný čas, abych se stal králem,“ vysvětloval Pavel svou úlohu ve hře, kde se ukážou mimo jiné i živá zvířata jako sova, pes, či dokonce tři koně.

Zalepí zaječí úmysly dítětem?

Možná jedinou šancí, jak manžela trochu udržet doma a na uzdě, je další potomek. Monika k tomu má ale respekt, protože už v minulosti dvakrát potratila. „Jestli budeme mít další dítě, necháme na osudu,“ nechala se slyšet. Zvládne Pavel skoro v sedmdesáti ještě takový zápřah? Nebo se raději trochu stáhne, aby uklidnil situaci doma?

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama