Můj čas na kafíčko

Nešťastná Iveta Bartošová vystřídala hodně mužů. Některé raději neměla opouštět!

Můj čas na kafíčko

Partneři jí většinou nebyli věrní, ale ona jim život také neusnadňovala.

Už když Iveta Bartošová (†48) přišla na svět, neobešlo se to bez komplikací. Šťastné chvíle v jejím životě pak střídaly ty nešťastné nebo přímo tragické. Bylo jich čím dál tím víc, a částečně se na tom podepsali i někteří muži.

Jako by chtěl osud dát Ivetě Bartošové (†48) najevo, že pro ni bude mít připravené kritické situace, neobešel se bez dramatu už její příchod na svět. Maminka Ivety totiž nevěděla, že má dvojčata a teprve poté, co se narodila Ivana (54), zjistilo se, že na svět má přijít ještě jedno dítě. Tím byla Iveta.

Podezření, které se neprokázalo

V dětství neprožívala Iveta úplně pohodový život. Musela se společně se sestrou zapojit do typických vesnických domácích prací. Jakmile přišly ze školy, staraly se o domácí zvířata - ovce, kozu, slepice, králíky.

„Naučila jsem se vyrábět jablečný mošt, protože jsme měli sad,“ popisovala zpěvačka. „Měli jsme pole s bramborami, louky a každé léto jsme sekali trávu, hrabali a sušili.“ Otec byl dost přísný a navíc měl prý problémy s alkoholem.

Kolem Ivetina dětství se vznášelo ještě jedno podezření, které sice nikdy nebylo

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden