Nešťastná Iveta v mužích viděla hlavně zachránce

Zpěvačka IVETA BARTOŠOVÁ (†48) měla kdysi vše, o čem mladá dívka může snít. Byla krásná a talentovaná a muži jí doslova padali k nohám. Bohužel ale byla příliš křehká pro tento svět.

První velkou platonickou láskou půvabné Ivety Bartošové (†48) byl její mladičký kolega, zpěvák Petr Sepéši (†25), s kterým nazpívala hit Knoflíky lásky.

Když ale Petr v roce 1985 tragicky zahynul při autonehodě, začalo to jít s Ivetou rychle z kopce. Dokonce se snažila všechny přesvědčit, že spolu předtím něco měli.

Lidé, kteří se pohybovali v jejich blízkosti, ale byli přesvědčeni, že se jednalo jen o  pouhé zbožné přání zpěvačky, která už tehdy občas ztrácela kontakt s realitou.

Petrova smrt jí zlomila srdce

Bartošová se na několik měsíců odmlčela a s pomocí přátel se pokoušela dát nějak dohromady. Své zlomené srdce pak věnovala tehdy velice úspěšnému zpěvákovi Michalu Penkovi (52).

Když v roce 1987 začala spolupracovat s Ladislavem Štaidlem (†75), bylo to pro ni jako dar z nebes. Nejenže se odpoutala od Penka, který snad právě v té době začal koketovat s drogami, ale navíc se dostala pod

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře