Nešťastně se zamilovala! Zradila ji její největší láska?

Diváci ji zbožňují, a tak o ní chtějí vědět úplně všechno. Ze všeho nejvíc by jí ale přáli, aby konečně našla tu pravou lásku. MARTINA RANDOVÁ (48) má ovšem na muže obrovskou smůlu. Její vyvolený ji stále odmítá. Nebo snad herečka něco tají?

Vážných známostí příliš neměla. Sama o sobě tvrdí, že na toho pravého stále ještě čeká. Ale to zřejmě není tak úplně pravda. Martina Randová (48) toho pravého už našla. Bohužel, jak už se tak někdy stává, muž jejích snů jí lásku neopětoval.

Ví se o ní jen to, že v minulosti randila s Filipem Blažkem (47). A tak se jedna z hlavních hvězd oblíbeného seriálu z lékařského prostředí Ordinace v růžové zahradě rozhodla zřejmě vyčkat na tu správnou příležitost a pak se znovu své lásce vyznat ze svých citů.

Avšak má to jeden háček. Muž, kterého si vybrala, je šťastně zadaný. Nebo je přece jenom všechno jinak, než se na první pohled může nezainteresovaným osobám zdát?

Je pro ni ideální

Když dostala roli v seriálu, byl to její splněný sen. Nebýt Ordinace, dnes by Martinu nikdo nejspíš neznal. Diváci si ji zamilovali už po prvních pár dílech, stejně jako jejího hereckého manžela Martina Zounara (53).

Nikdo však zpočátku netušil, že se Randová do Zounara zamilovala i ve skutečnosti. A podle všeho by se dalo říct, že na

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden