Nešťastně se zamilovala! Zradila ji její největší láska?

Diváci ji zbožňují, a tak o ní chtějí vědět úplně všechno. Ze všeho nejvíc by jí ale přáli, aby konečně našla tu pravou lásku. MARTINA RANDOVÁ (48) má ovšem na muže obrovskou smůlu. Její vyvolený ji stále odmítá. Nebo snad herečka něco tají?

Vážných známostí příliš neměla. Sama o sobě tvrdí, že na toho pravého stále ještě čeká. Ale to zřejmě není tak úplně pravda. Martina Randová (48) toho pravého už našla. Bohužel, jak už se tak někdy stává, muž jejích snů jí lásku neopětoval.

Ví se o ní jen to, že v minulosti randila s Filipem Blažkem (47). A tak se jedna z hlavních hvězd oblíbeného seriálu z lékařského prostředí Ordinace v růžové zahradě rozhodla zřejmě vyčkat na tu správnou příležitost a pak se znovu své lásce vyznat ze svých citů.

Avšak má to jeden háček. Muž, kterého si vybrala, je šťastně zadaný. Nebo je přece jenom všechno jinak, než se na první pohled může nezainteresovaným osobám zdát?

Je pro ni ideální

Když dostala roli v seriálu, byl to její splněný sen. Nebýt Ordinace, dnes by Martinu nikdo nejspíš neznal. Diváci si ji zamilovali už po prvních pár dílech, stejně jako jejího hereckého manžela Martina Zounara (53).

Nikdo však zpočátku netušil, že se Randová do Zounara zamilovala i ve skutečnosti. A podle všeho by se dalo říct, že na

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře