Nesundává pyžamo

Dokonce i na šarmantní představitelku čarodějnice Saxany, která je kliďas, a jen tak něco ji nerozhází, má koronavirová pandemie zhoubný vliv.

Tvrdí, že stále ještě příliš nepanikaří, nicméně dcera Bára (41) na to má zjevně jiný názor. „Dcera po několika návštěvách v mé domácnosti vyhodnotila, že asi nebudu už tak úplně v pohodě,“ popisuje Petra Černocká. „Neumyté nádobí v dřezu, matka v poledne v pyžamu s kocourem na klíně, všude nedočtené noviny a časopisy, hromada nevyžehleného prádla a tak.“

Silné geny. Bára Vaculíková je po mámě zpěvačkou a i malá Olivie pilně cvičí.

Sklíčenou  zpěvačku, kterou opatření spojená s pandemií už dost podstatně deptají, musí tudíž zachraňovat obětavá rodina. „Dcera mi začala nosit výživové doplňky, zmrzlinu a další doping, který ji napadl,“ líčí filmová Saxana. Vnučka Olivie Coco (10) zas dala babičce úkol neustále fotografovat štěně jezevčíka, které si Petra pořídila.

Ta se z úkolu raduje, nic ji nebaví víc než fotografovat to nádherné psí miminko. Při něm aspoň na okamžik pozapomene, že má, jak sama smutně říká, zbytečné povolání zpěvačky. Po zpívání se jí čím dál více stýská a těší se na návrat normálních časů.

reklama
reklama

Komentáře