Můj čas na kafíčko

Nesvačilová touží po miminku. Kdo by mohl být tatínkem?

Rusovlasou krásku Denisu Nesvačilovou (32) zatím v lásce provází celoživotní smůla. Tak moc by chtěla hodného partnera a s ním i založit rodinu, ale takové přání je bohužel zatím na míle vzdálené realitě.


Nesvačilová je už dlouhou dobu oficiálně sama, a i když říká, že jí to nevadí, opak má být pravdou. Dostaly se k nám informace, že se měla svěřit známé, že by si moc přála dítě, a to ideálně v nejbližší době. Kdo by mohl ale být tatínkem?


Petr Kolečko (40).

Stále ten Kolečko…

Povídá se, že naposledy si herečka dokázala představit, že otcem jejích dětí jednou bude scenárista Petr Kolečko (40). Ano, je to nevěrník, o kterém se říká, že si se ženami rád hraje, ale ona mu jednoduše podlehla.

Dokonce ji zmanipuloval, a ona mu věřila každičké slovo, které jí řekl. O to složitější pak pro ni bylo se smířit s tím, že ji vyměnil za svou expartnerku, někdejší modelku Anetu Vignerovou (36), a dokonce si ji vzal za manželku.

Hudebník a režisér

Herečka předtím chodila ještě s pohledným hudebníkem Janem Melíškem (37). Lásku jim všichni moc přáli, ale ani tady to netrvalo více než pár let a přišel smutný rozchod. Nesvačilová také nějakou dobu tvořila pár s režisérem Danem Pánkem (36), ale jednalo se jen o kratičký románek.

Slušelo jí to také s Vilémem Postráneckým (37), synem zesnulé herecké legendy Václava Postráneckého (†75), ale ani tohle nebyl ten pravý. Přemýšleli jsme, kdo by se k ní vlastně hodil, a napadá nás její kolega ze seriálu ZOO Jan Kopečný (34).

Dají to spolu dohromady?

Kopečný sice říká, že je zadaný, ale svou partnerku moc neukazuje a ani o ní nemluví. Možná si tak vymýšlí a nikoho nemá, což by mohla být ideální příležitost pro Nesvačilovou. Kopečný je sympaťák a rozhodně nemá pověst muže, který by ženy trápil  nebo vodil za nos, jak tomu je u Kolečka.

Právě s ním by mohla prožít nejkrásnější roky svého života a třeba si ho někdy vzít i za manžela. Jestli to ale dají dohromady a zkusí bok po boku zjistit, jestli by jim to klapalo, to je otázkou příštích měsíců.

Nebylo by to ale poprvé, co „na place“ během natáčení přeskočila ona pověstná jiskra a vznikl zamilovaný pár. Nesvačilová by si to navíc po tom všem, co si prožila s Kolečkem, bezesporu zasloužila.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden