Neustále se předhánějí?

Nikdo by ještě před nějakým časem neřekl, že by si oblíbení moderátoři LEOŠ MAREŠ (44) a LIBOR BOUČEK (40) mohli jít takhle po krku.

Jména Libor Bouček (40) a Leoš Mareš (44) zná snad každý obyvatel Česka. Tyto dva zkušení moderátoři se potkávali několik let v rádiu Evropa 2.

Před rokem ale Bouček skončil a odešel za lepší pracovní nabídkou. Vše nejspíš z toho důvodu, aby byl konečně „lepší“, než jeho kolega. A zdá se, že se mu to konečně povedlo.

V čem soutěží?

Libor Bouček se zhruba před rokem pochlubil novou prací pro televizi CNN Prima News. Sám přiznal, že jsou tam vyšší výdělky než v rádiu. „Plním si pořád své sny a jsem rád, že se mohu podílet na rozvoji zpráv,“ rozplýval se.

To Leoš moderování v televizi vzdal, když musel zrušit vlastní talkshow pro nízkou sledovanost. Je zkrátka jasné, že Bouček v tomto vítězí. Asi před měsícem navíc začal natáčet novou řadu soutěže Máme rádi Česko.

Mareš ale nezůstal pozadu a pro změnu úspěšně prodává lístky na své koncerty, které vysílá třeba i ze svého obýváku. A předhánějí se očividně, i co se týče jejich lásek.

Bude jich víc

Bouček je potřetí ženatý, jeho manželkou je Gabriela Bendová (29) a není to tak dávno, co se manželé pochlubili, že jich bude o jednoho víc. „Jsem těhotná. Jsme hrozně šťastní, moc se těšíme, až toho našeho drobečka uvidíme,“ řekla v jednom rozhovoru.

V jejich okolí se proslýchá, že to má být opět jen další krok k tomu, aby svému kolegovi ukázal, že bude mít víc než on. Potomek Mareše a jeho ženy Moniky (39) je prý totiž zatím v nedohlednu.

I když si ho oba moc přejí, zatím se jim nemá moc dařit. Uvidíme, třeba dojde na pořádné překvapení a zanedlouho se s těhotenstvím vytasí i Monika.

Ukazuje své příjmy

Mareš ale svou práci už zjevně nebere tak moc vážně, jako tomu bylo dřív. S manželkou létají na drahé dovolené, ze kterých pak živě vysílá do rádia. Vzhledem k tomu, že své vstupy točí i na sociálních sítích, získává tím další fanoušky.

Dokonce zveřejňuje své bankovní výpisy. Nejspíš tak chce ukázat, že na něj nikdy nikdo mít nebude, a to ani Bouček se svými velkými úspěchy. Tenhle boj asi nikdy neskončí, je jen otázka, zda přežije jejich přátelství.

reklama
reklama

Komentáře