Neustále se předhánějí?

Nikdo by ještě před nějakým časem neřekl, že by si oblíbení moderátoři LEOŠ MAREŠ (44) a LIBOR BOUČEK (40) mohli jít takhle po krku.

Jména Libor Bouček (40) a Leoš Mareš (44) zná snad každý obyvatel Česka. Tyto dva zkušení moderátoři se potkávali několik let v rádiu Evropa 2.

Před rokem ale Bouček skončil a odešel za lepší pracovní nabídkou. Vše nejspíš z toho důvodu, aby byl konečně „lepší“, než jeho kolega. A zdá se, že se mu to konečně povedlo.

V čem soutěží?

Libor Bouček se zhruba před rokem pochlubil novou prací pro televizi CNN Prima News. Sám přiznal, že jsou tam vyšší výdělky než v rádiu. „Plním si pořád své sny a jsem rád, že se mohu podílet na rozvoji zpráv,“ rozplýval se.

To Leoš moderování v televizi vzdal, když musel zrušit vlastní talkshow pro nízkou sledovanost. Je zkrátka jasné, že Bouček v tomto vítězí. Asi před měsícem navíc začal natáčet novou řadu soutěže Máme rádi Česko.

Mareš ale nezůstal pozadu a pro změnu úspěšně prodává lístky na své koncerty, které vysílá třeba i ze svého obýváku. A předhánějí se očividně, i co se týče jejich lásek.

Bude jich víc

Bouček je potřetí ženatý, jeho manželkou je Gabriela Bendová (29) a není to tak dávno, co se manželé pochlubili, že jich bude o jednoho víc. „Jsem těhotná. Jsme hrozně šťastní, moc se těšíme, až toho našeho drobečka uvidíme,“ řekla v jednom rozhovoru.

V jejich okolí se proslýchá, že to má být opět jen další krok k tomu, aby svému kolegovi ukázal, že bude mít víc než on. Potomek Mareše a jeho ženy Moniky (39) je prý totiž zatím v nedohlednu.

I když si ho oba moc přejí, zatím se jim nemá moc dařit. Uvidíme, třeba dojde na pořádné překvapení a zanedlouho se s těhotenstvím vytasí i Monika.

Ukazuje své příjmy

Mareš ale svou práci už zjevně nebere tak moc vážně, jako tomu bylo dřív. S manželkou létají na drahé dovolené, ze kterých pak živě vysílá do rádia. Vzhledem k tomu, že své vstupy točí i na sociálních sítích, získává tím další fanoušky.

Dokonce zveřejňuje své bankovní výpisy. Nejspíš tak chce ukázat, že na něj nikdy nikdo mít nebude, a to ani Bouček se svými velkými úspěchy. Tenhle boj asi nikdy neskončí, je jen otázka, zda přežije jejich přátelství.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden