Můj kousek štěstí

Nevěra pro ni není problém?

„Karla“ něco tají

Proslýchá se, že s nevěrou má Markéta Stehlíková (38) bohaté zkušenosti. Nejen ze seriálu Ulice, kde si její postava policistky Karly našla milence, ale údajně i v reálném životě.

Spekuluje se, že právě proto nevydržel vztah s otcem její dcery, producentem Jakubem Drocárem (42). Momentálně je prý znovu zadaná. Jméno partnera je však zahaleno tajemstvím.

Mnozí se ptají, proč by ho tajila, kdyby bylo všechno v pořádku. Je snad ženatý? Povídá se, že s novým milencem mají hodně otevřený vztah. Herečce to tak asi vyhovuje.

Románky s kolegy?

V Ulici se potkává s hercem Janem Holíkem (44), který hraje kriminalistu Hermana. Nedivili bychom se, kdyby se ten vztah rozvinul i v zákulisí. Trávili spolu hodně času.

Nevěrnou manželku Máry, v podání Kryštofa Rímského, ztvárnila v Ulici věrohodně.

A aby toho nebylo málo, spekuluje se i o tom, že Stehlíková prožila románek také se svým seriálovým manželem Kryštofem Rímským (47). Je to pravda, nebo se jedná jen o pomluvy závistivců?

Na druhou stranu by to vlastně tak nějak zapadalo do mozaiky. Oba herci jsou zadaní a mají rodiny. Pokud herečka svého aktuálního partnera tají proto, že není tak docela bez závazků, má to logiku.

Mužům nevěří?

Pravdou je, že lidé z okolí Stehlíkové tvrdí, že je velmi milá a empatická. A hlavně je vzornou a milující matkou, která by pro svou dceru Josefínu (10) udělala cokoli.

Jedním dechem však někteří lidé říkají, že to asi nemá s muži dlouhodobě jednoduché. Možná právě kvůli své povaze. Třeba má problém se zcela oddat jen jednomu, může v tom být i nedůvěra a zklamání z minulosti.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden