Nevybojovala jediné. Vytoužené dítě!

Sužuje ji celoživotní boj s těžkou nemocí, která znovu udeřila.

Krásná česká populární zpěvačka Hana Zagorová (75) celý život bojuje s nevyléčitelnou nemocí krve, a život pro ni není zrovna jednoduchý. Možná je to daň za úspěch a tvrdou dřinu, kdy se vůbec nešetřila a propuknutí nemoci tak uspíšila.

Její diagnóza paroxysmální noční hemoglobinurie ji odsoudila k doživotním transfuzím. Je to vzácná, nevyléčitelná nemoc, která se projevuje zvýšeným rozkladem krvinek.

Zagorová (75) odmítala věřit, že celý svůj život bude odkázána na transfuze, nicméně si musela zvyknout a snažila se užívat si života, co to šlo, třeba když byly

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden