Nezkrotného bouřliváka změnila láska k osudové ženě

V manželství těchto dvou herců je jednou z hlavních přísad společný neutuchající smysl pro humor a smích, který zní, kamkoliv spolu přijdou.

Mnozí jsou skálopevně přesvědčení, že to právě ona ho zkrotila. Herečka Adéla Gondíková (48) však stále skromně tvrdí, že tak to není. Prý se zkrátka „jen“ s Jiřím Langmajerem (55) potkali ve správný čas, před dvanácti lety.

Herec Jiří Langmajer dnes bezpochyby platí za jednoho z našich nejoblíbenějších a nejobsazovanějších herců. Prošel si osobním pádem, na prahu padesátky ale přehodnotil svůj život a dnes se zdá, že je z něj jiný člověk. Úspěšný a šťastný po boku milované ženy.

Hereckou profesi si však jako dítě nevysnil. Dlouho nevěděl, čím by chtěl jednou být. Pochází z muzikantské rodiny. Tatínek i jeho předci, byli vášnivými muzikanty a i Jiří tak už od dětství

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden