Neztrácí čas, už má chlapa
Chladila tělo v zimní řece, ale nic to platné nebylo, prostě chyběla žhavá náruč muže!

Tomu se říká neztrácet čas. Doba je moderní, čas ubíhá jako splašený kůň, nač ho marnit proléváním slz nad ztracenou láskou?

Rozpadající se manželství hvězdy Slunečné Evy Decastelo (43) a jejího scenáristy Reného (48) je důkazem, že dvojici netrápí zbytečný sentiment. Podle spisovatele, který publikuje mimo jiné i pod pseudonymem Božena Svárovská, to nebyl bezhlavý úprk do náruče někoho jiného, ale racionální dohoda.

„Prostě jsme si přiznali, že už hodně dlouhý čas žijeme jen vedle sebe a ne spolu, že nejsme šťastní,“ uvedl tatínek Michaela (12) a Zuzany (11). Zjevně si přeje, aby veřejnost věřila, že ragbistka Eva Korniová Jung (41) není příčinou krachu třináct let trvajícího svazku, ale do Reného života jaksi vstoupila až poté, co se manželé dohodli, že, jak se říká, hodí flintu do žita.

A kdo nevěří, ať tam běží. K dovršení všeho zmatku se kolem Evy Decastelo nápadně točí fotograf Tomáš Třeštík (44), který se také čirou náhodou zrovna rozvádí, a to se spisovatelkou Radkou Třeštíkovou (41). No tak sláva, tomu se říká happy end.

Vypadá to, že navzdory dvěma rozbitým manželstvím jsou všichni zúčastnění spokojeni. Patrně tedy až na děti, ale na ty, když jde o lásku jako z románů, myslí málokdo.

Související články
A je to tady! Po dlouhých 14 letech se herečka Tereza Brodská (56) vrací do nekonečné Ulice. Jak jsme vás již informovali, na Primě se sympatická černovláska nedohodla na podmínkách nového projektu, a tak dala televizi vale a naskočila ke konkurenci, kde ji přivítali s otevřenou náručí. Jenže ne zrovna všechno je asi zalité sluncem. […]
Můj čas na kafíčko / 22.7.2024
Na filmovém festivalu v Karlových Varech si připravil moderátor Leoš Mareš (48) velké překvapení. Obarvil se na blond! Tím překvapil nejen své fanoušky, ale především manželku Moniku (43), která s hořkostí shledala, že momentálně vypadá Mareš jako jeho bývalá žena, která je také odbarvená. A bylo vidět, že jí to rozhodně není po chuti! Že by v tom trojúhelníku panovala […]
Tají Bohdalová vážnou nemoc?
premium
Moje šťastná hvězda / 22.7.2024
Její kariéra byla bohatá, a ačkoli si to nikdo nedokázal představit, nejspíš je u konce. Herečka Jiřina Bohdalová (93) má prý vážné zdravotní problémy a jiná možnost nejspíš neexistuje! Stále hýří pozitivní energií, často se objevuje ve společnosti, jenže to nejspíš brzy skončí. Herečka Jiřina Bohdalová (93) podle našeho tajného zdroje tají vážnou nemoc. Sice […]
Princezna z Walesu Kate Middleton  (42) podle spekulací čas od času podstupuje tajnou léčbu ve Spojených státech, konkrétně má létat do Houstonu. Alespoň takové informace kolují na sociálních sítích. Jeden z uživatelů napsal, že má být princezna ubytována v hotelu St. Regis, další uživatelé pak tvrdí, že se prochází po stezce poblíž nemocnice MD Anderson. Ta je známá […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz