Moje šťastná hvězda

Nezvládá svoji práci?

Zdravotní problémy se bohužel nevyhnuly ani další hvězdě seriálu ZOO a porotkyni show Tvoje tvář má známý hlas, sympatické Evě Burešové (28).


Dokonce kvůli tomu musela odříct i koncert, na který se moc těšila. Ze všeho ale viní především sebe. Kdyby dle jejích slov nebylo tak velkého pracovního zápřahu, nic z toho by se nejspíš vůbec nestalo. „Moje tělo momentálně reaguje strašně pomalu.


Hlasivky nefungují. Poslední měsíce jsem tak vyčerpaná, že snad vždy, když mám pár dní volno, moje tělo prostě vypne,“ posteskla si. Zatím to naštěstí nijak nenarušuje natáčení seriálu ZOO, ovšem dost možná i tak připravila tvůrcům seriálu perné chvíle.


A není to poprvé, jelikož se ještě nedávno spekulovalo o tom, že je dokonce Eva Burešová těhotná. To ale herečka rezolutně popřela s tím, že podobných spekulací už slyšela tolik, že by si klidně mohla založit mateřskou školku.


Faktem ale je, že by vlastně ani nikoho nepřekvapilo, kdyby se svým partnerem Přemkem Forejtem (34) dítě čekali. Působí opravdu spokojeně. 

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden