Ničí jí hvězdné manýry kariéru?

Když oznámila Tatiana Vilhelmová (41), že už nebude k vidění v muzikálu Meda, na který se tolik těšila a o němž dlouho dopředu nadšeně mluvila, byli její fanoušci šokovaní a naštvaní zároveň. Nikdo nechápal, co se stalo, a sama herečka byla skoupá na slovo.

Ke svému odchodu z muzikálu se odmítala vyjádřit, jen suše oznámila, že se o Medě bavit nebude, protože v ní už nehraje, a tudíž jí nechce dělat jakoukoli reklamu. Postupem času se ale na veřejnost dostaly informace, co za jejím odchodem vězí. Herečka si o sobě zřejmě myslí víc, než se pořadatelům líbí.

Je s ní špatná spolupráce

Dnes už není žádným tajemstvím, že Vilhelmovou v muzikálu nahradily mladší kolegyně Pavla Beretová (36)Tereza Ramba (30). Táňa se na prknech Letní scény Musea Kampa už neobjeví. Podle našich informací se nebyla schopná dohodnout s pořadateli na podmínkách, tak ji zkrátka přeobsadili. V zákulisí muzikálu se dokonce traduje, že si pořadatelé tak trochu oddechli, protože je všeobecně dobře známo, jak špatně se s herečkou spolupracuje. Ráda si prý diktuje nadstandardní podmínky a nesnaží se ani spolupracovat na propagaci projektů.

Mají finanční problémy?

V poslední době prý Vilhelmová řeší, co s ní vlastně bude. Po nějaké lépe placené práci není údajně ani vidu ani slechu. Herečka je podle lidí ze svého okolí podrážděná, což se odráží i u ní doma. S manželem Vojtou Dykem (34) mají být na ostří nože, protože jim chybí peníze v rodinném rozpočtu. Navíc vzhledem k tomu, že Táňa nyní žádné větší nabídky nemá, budou se muset uskrovnit, což by mohl být problém, protože si zvykli na život na poměrně hodně vysoké
noze.

reklama
reklama

Komentáře