Moje šťastná hvězda

Ničí si Bohdalová zdraví?

Chce dokázat, že mu stačí

Není divu, že JIŘINA BOHDALOVÁ (85) svou neustálou pílí a nestárnoucím šarmem dokázala i v pokročilém věku okouzlit fešného a o generaci mladšího miliardáře. 

Od druhého rozvodu s hercem RADOSLAVEM BRZOBOHATÝM (†79) byla Jiřina oficiálně sama. V kuloárech se šuškalo, že Brzobohatého natolik milovala, že se z jeho odchodu za slovenskou herečkou HANOU GREGOROVOU (64) nemohla. dlouhá léta vzpamatovat. Muži se sice kolem Bohdalové točili vždy, ale ona se s žádným oficiálně nikdy neukázala. Jakým překvapením pak bylo, když se po jejím boku začal před několika lety objevovat slovenský miliardář LUBOMÍR FOCKO (62)! Pohledný podnikatel by sice mohl být z fleku její syn, ale to lásce mezi nimi očividně nijak nebránilo. Herečka vedle něj podle svých přátel doslova kvetla a omládla. Kdykoli se ti dva objevili někde ve společnosti, bylo zřejmé, že i Focko chová k našemu největšímu hereckému pokladu maximální úctu i obdiv.

Hazarduje se svým životem
Společné výlety, neustálé telefonáty a pobyty na chalupě svědčily o tom, že vztah začíná být vážný. Kdyby byl Focko jen jeden z mnoha obdivovatelů Bohdalové, mohli by jej podezřívat z vypočítavosti. Kolik slavných žen ve stáří podlehlo hladovým zajíčkům? Jenže tento charismatický Slovák není žádný nuzák a patří mezi velmi vlivné podnikatele. Na Slovensku vlastní síť supermarketů, figuruje ve spediční firmě a jako jednatel i společník v několika dalších. A tak zatímco majetek herečky se v korunách odhaduje na několik desítek milionů, jeho čítá několik miliard. Národem milovaná Jiřinka je proto na svého partnera právem pyšná a není divu, že by se nebránila ani svatbě. O té se koneckonců začalo hovořit už před pár lety, ale pak to zase vypadalo na rozchod. Nyní se zdá, že pár je opět spolu a herečka se snaží, jak to jde, aby svému miliardáři dokázala, že jejich věkový rozdíl nic neznamená. Když ji například před Vánocemi skolil těžký zánět průdušek, nechtěla vůbec rušit představení a svůj nabitý pracovní program. Už večer prý chtěla vystupovat na jevišti a to, zda se objeví, do poslední chvíle netušili ani pracovníci divadla. Herecká legenda evidentně nechtěla přiznat, že má zdravotní problémy. Přitom různé virózy a chřipky ji trápí i několikrát za rok. Vždy se ale snaží nemoc co nejrychleji přechodit. Jestli chce svému mladšímu milenci dokázat, že ještě nepatří do starého železa, pak se jí to daří, ale bezpochyby si tak nakládá až příliš.

Léta nelžou a urputná snaha vyrovnat se mladším si na herečce vybírá svou daň.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Štítky:

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden