Ničí si šanci na nový vztah

MARTINA RANDOVÁ (49) neměla zatím v lásce příliš mnoho štěstí. Teď se ale rozhodla udělat tomu přítrž. Chce získat to, po čem tajně touží.

Už jen pár měsíců a bude definitivně po všem. Oblíbený seriál Ordinace v růžové zahradě se blíží do svého finále. Zatímco ostatní se strachují, co s nimi ze dne na den bude, Martina Randová (49) řeší očividně úplně něco jiného. Jak jsme již informovali, zamilovala se do jednoho svého kolegy, kterého byla zvyklá denně na place vídat.

Snažila se, výsledky to ale nepřineslo

Jenže to nyní skončí a jejich cesty se nadobro rozejdou. A nebo snad ne? Řeč je samozřejmě o Martinu Zounarovi (53). Ačkoli by to sama asi nikdy neřekla, spousta společně stráveného času udělala své. Zpočátku byli jenom dobrými přáteli, postupně ale zjistila, že se její pohled na něj měl dočista změnit.

Jenže někdy se bohužel stává, že sympatie nejsou vzájemné, a tak to je evidentně i u ní a Zounara. Přesto ale podle všeho nemá přestávat doufat, že nakonec přec jenom dosáhne svého. Jak to ale udělat, když už jí nezbývá moc času?

Odloudí ho snoubence?

Ani Martin neměl se ženami zrovna na růžích ustláno. Když poznal matku své dcery Claudie (12) Simonu Brdičkovou (44), myslel si, že s ní stráví zbytek života. Bohužel ani jejich společný potomek nakonec nedokázal jejich vztah zachránit a jemu tak zbyly jen oči pro pláč.

Před několika lety měl mít poměr s jednou neznámou ženou, ovšem románek opět neměl moc dlouhého trvání. Až když potkal psycholožku Kateřinu (40), změnil se mu celý svět. Zamiloval se až po uši a konečně to vypadalo, že se na něj usmálo štěstí.

S Kateřinou se dokonce zasnoubil a měl plánovat veselku. Avšak pandemie jejich plány poněkud pozdržela. A právě v tom má Martina vidět obrovskou šanci, jak všechno jednou provždy zvrátit. Randová je asi do kolegy tak zblázněná, že si ani nevšimla, že kolem ní krouží jeden vhodnější adept na manželství za druhým.

Má nového nápadníka

Některé její blízké to má ale pořádně štvát. Upíná se na někoho, koho očividně mít nemůže, přitom se jí naskýtá jedna možnost za druhou, jak se konečně stát vdanou paní.

Lásce ale zřejmě nejde poručit, a tak se má i nadále trápit tím, co bude, až spolu se Zounarem nebudou v každodenním kontaktu. Všichni si jenom nevěřícně klepou na čelo, jak může být herečka tak zaslepená. Jestli to takhle ale půjde dál, utrápí se k smrti.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden