Moje šťastná hvězda

Ničily ho velké výčitky svědomí!

MARTIN FINGER (51) se přiznal, že pro něj nebyl odchod od rodiny vůbec jednoduchý, byť to byl právě on, kdo se chtěl rozvádět. 


Představitel Evžena Šmýda ze seriálu Ulice Martin Finger (51) působí jako férový chlap. Jen málokdo by do něj proto řekl, že před časem opustil svou manželku Moniku (49) a dcery AnežkuRozárku.


Důvodem byla mladší milenka, které prý nedokázal říct herec sbohem, byť se o to snažil, protože nechtěl rozbíjet rodinu. Rozvod ho prý hluboce zasáhl a musel dokonce vyhledat odbornou pomoc. Odpustila mu jeho rodina? A jak s nimi dnes vychází? 


Dlouho jí lhal 


Bývalá manželka Martina Fingera neměla dlouho prý tušení, že její muž vede dvojí život. Ten se totiž zamiloval do výrazně mladší Barbory Vrablíkové (36).


Vráblíková je krásná a takovým ženám muži těžko odolávají.

„S partnerkou jsme byli docela dlouho ilegálně,“ přiznal zpětně seriálový domovník s tím, že zprvu vůbec neměl v plánu rozbíjet rodinu. Dokonce se prý snažil svůj vedlejší vztah, jak poměru říkal, přerušit a zůstat s manželkou, city ale byly zjevně silnější.

Konečné rozhodnutí bylo podle herce velmi bolestné a trvalo dlouho, než k němu dospěl. Nakonec se ale přece jen rozhodl začít po boku milenky žít nový život a s manželkou se rozvést. „Bylo to strašně těžký a je. Pro všechny,“ dodal s lítostí. 

Pral se sám se sebou 

Nebyly to zřejmě jen výčitky svědomí, které dovedly Fingera až ke dveřím psychoterapeuta. Herec prý chtěl už kvůli dcerám vědět, co by mohl a měl udělat lépe, zřejmě aby zmírnil dopad své zrady na rodinu.

Dlouho se tomu ale prý bránil a věřil, že si to vyřeší sám se sebou, s nebem, s Bohem. Dospívající dcery tatínkovi zřejmě odpustily a rodina se prý vídá, jak jen to jde. Jenom se teď o jeho drahocenný čas musí dělit ještě s jeho novou rodinou. Finger má totiž s mladší partnerkou syna.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden