Moje šťastná hvězda
Nikde o ni nemají zájem?
Nikde o ni nemají zájem?

Dcera Dany Batulkové (62), která nyní září v seriálu Slunečná, Mariana Prachařová (26), truchlí. Jak sama přiznala, ráda by se živila herectvím, nikdo však tuto slečnu nechce, přitom několik rolí za sebou už má.

Je černou ovcí?

Celá herecká rodina je na roztrhání, jen Mariana nic. Konkurzy jí nevycházejí a nikdo ji nikam nechce obsadit. ,,Ráda bych hrála, třeba ve Slunečné, ale nic mi nevychází,“ svěřila se.

Jeden čas se také pokoušela živit jako zpěvačka, ale ani to jí zrovna moc nevyšlo. A tak když jí žádný z plánů neklapl, musí si na jídlo a nájem vydělat jiným způsobem.

V dnešní době je velkým trendem být placený za reklamu na internetu. Mladá Prachařová tak propaguje různé výrobky a značky, za což dostává celkem slušně zaplaceno. Podle jejích slov to ale není moc.

Protekce nepomohla

V minulosti hrála například v seriálu Horákovi, a dokonce se objevila i ve známém sitcomu Comeback. Zvláštní je, že v obou projektech hrála její maminka poměrně velké a výrazné role.

Byla to protekce? Spíš asi jenom jed-na velká náhoda. Snad se ale nakonec nějaké role ještě dočká.

Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO se rozhodla, že své dceři Justýně splní k dosažení plnoletosti její velký sen a vezme ji do New Yorku. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby nepřibalila ještě bývalého muže Davida Drábka (54)! A současného manžela Rudolfa Merknera (51) nechala klidně doma. Že by došlo za velkou louží k velkolepému návratu? Zatímco […]
Do Karlových Varů dorazili letos také manželé Brzobohatí, kteří byli jako hrdličky! Daniela (45) s Ondřejem (41) neváhali a zatančili si hned první den uprostřed kolonády, kde nechyběly zamilované pohledy a vášnivé doteky. Dělá Ondřej Brzobohatý vše proto, aby si manželku udržel i bez dítěte? Po tom prý Daniela Brzobohatá touží z celého srdce, a proč manžel otálí, je zahaleno tajemstvím. […]
Není žádné tajemství, že herečka ze seriálu Ženatý se závazky Christina Applegate (52) svádí nerovný souboj s roztroušenou sklerózou. Nyní se ale navíc ukázalo, že vážné zdravotní problémy má i její dcera Sadie (13). Trápí ji syndrom posturální ortostatické tachykardie, který je bohužel také nevyléčitelný. Nemoc způsobuje extrémní zúžení cév dolní části těla a ruku […]
Zdálo se, že je po dlouhé době konečně šťastná. Herečka ze seriálu Jedna rodina rozdávala úsměvy na všechny strany a spekulovalo se tedy o tom, zda náhodou neskrývá nového partnera. Pokud to tak bylo, tak už to nejspíš neplatí. Markéta Plánková (46) je podle všeho zase sama, údajný románek s tajemným ctitelem, se asi rozplynul jako pára […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz