Moje šťastná hvězda
Nikde už o ně není zájem?
Nikde už o ně není zájem?

V poslední době to mezi nimi není úplně optimální. ZLATA ADAMOVSKÁ (61) a PETR ŠTĚPÁNEK (72) mají opět procházet krizí. Ke všemu je měla dohnat práce!

Spekulace o tom, že si známá dvojice Zlata Adamovská (61) a Petr Štěpánek (72) přestávají rozumět, se objevily zhruba před půl rokem.

Jejich kolegové si totiž čas od času pustí pusu na špacír. Podle všeho je nejvíce měl zasáhnout konec seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde tato dvojka hraje.

Zlata byla dokonce součástí nováckého projektu od samého začátku. Ani jeden z nich se s tímto faktem ale nechce smířit, neboť k tomu mají vážné důvody. O co jde?

Hádky kvůli žárlivosti

Co se týče Adamovské, Štěpánek je jejím už třetím manželem. Její první dvě manželství prý ztroskotala kvůli nevěrám. A právě kvůli tomu si Štěpánek svou ženu od začátku jejich vztahu hlídá. Přesto se už několikrát na veřejnosti objevilo, že i přes přísný dohled svému muži měla být občas nevěrná.

Dokonce se říká, že měla tajný románek s kolegou Janem Kanyzou (73), jenž se v Ordinaci také objevil, a to jako ředitel nemocnice. V té době se měli intenzivně hádat a měli i přemýšlet o rozvodu.

Slavná herečka nakonec svého milého přesvědčila, že se jednalo o vymyšlenou lež. Od té doby se snaží všude chodit spolu. Poslední dobou i odmítají pracovat jeden bez druhého. Vyplatí se jim to?

Jsou až příliš okoukaní?

Jak již bylo zmíněno, oba hrají v seriálu už celou věčnost, není se proto čemu divit, že je jeho konec zasáhl. Jednalo se o jejich hlavní příjem. „Je mi to moc líto, ale nedá se nic dělat,“ vyjádřil se stručně k situaci Štěpánek.

Mnozí si myslí, že tito dva herci nebudou mít o práci nouzi. Opak je ale pravda. Právě kvůli dlouhému účinkování ve známé telenovele je režiséři nechtějí nikam obsadit.

„Pokud někdo někde hraje několik desítek let, diváci už ho mají uloženého v paměti jako toho a toho, a to by v dalším projektu nefungovalo,“ prohlásil režisér Zdeněk Troška. Vypadá to, že Zlatě a Petrovi začínají krušné časy.

Další článek
Související články
Oldřich Kaiser (69) patří po mnoha letech na české filmové scéně mezi zkušené herce, zatímco jeho manželka Dáša Vokatá (70) se k herectví dostala teprve nedávno. Kaiser získal hlavní roli ve filmu „Zahradníkův rok“ a Vokatá ztvárnila jeho filmovou manželku. Podle jejích vlastních slov to však byla její první a zároveň poslední herecká zkušenost. „Je […]
Ivana Gottová zuří! Karle, tohle ti neodpustím…
premium
Myslela si, že tohle zůstane navždy tajemstvím. Ivana Gottová (48) ale možná bude brzy společně s celou rodinou čelit kauze, které ještě nikdy nečelila. Povídá se, že se brzy odhalí jasné důkazy o tom, že Karel Gott (†80) měl syna! Dlouhé roky je bráno za fakt, že zesnulá hudební legenda Karel Gott (†80) přivedl na svět čtyři dcery. […]
Hodně zajímavou historku z minulosti odhalila exmodelka Agáta Hanychová (39). Ve svém internetovém pořadu prozradila, že měla pletky s legendárním hokejistou Jaromírem Jágrem (52)! Když jí bylo pouhých devatenáct let, pozvala ho do domu své maminky Veroniky Žilkové (62), protože neměl kde spát. „Spali jsme u Stropnického v pokoji a vyvrátili jsme mu dveře!“ uvedla Hanychová. O noční návštěvě […]
Ještě nedávno to vypadalo, že je herečka ze seriálu Jedna rodina maximálně šťastná. Petra Nesvačilová (38) se rozplývala, jak konečně našla toho pravého. Jenže uteklo pár měsíců, a podle mnohých se věci mají poněkud jinak. Zdá se, že se jí velmi zalíbila mateřská role a s partnerem Tomášem Vápeníkem (47), kterému porodila dceru Jasmínu Rikku (1), […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz