Moje šťastná hvězda

Nikdo ho nemůže ani vystát?

Ostřílený herec Alois Švehlík (80), který hraje v seriálu Modrý kód, po podobné roli toužil delší dobu. Práci na dlouhodobém projektu si už tehdy zkusil v seriálu Cesty domů a nemohl si ji vynachválit, zvlášť po té finanční stránce.

Hned od začátku si tak měl začít určovat pravidla, přes která nejel vlak. Toužil brát o něco vyšší honoráře než jeho mladší kolegové, protože se považuje za herce s mnoha zkušenostmi a dlouholetou praxí. Pobírat stejný plat jako ti, kteří by mohli být jeho vnoučaty, se mu asi zdálo směšné.

Vyvolal mezi kolegy válku?

Nicméně jak už je zvykem, v seriálu se informace šíří rychlostí blesku, a tím pádem se ke všem jeho kolegům dostalo Aloisovo „skromné“ přání.

Některým se to zdálo pochopitelné, ale někteří se proti tomu měli doslova vzbouřit. Vždyť Švehlík odvádí stejnou práci jako ostatní a nebyl důvod mu za to dávat vyšší plat.

Mezi všemi to vyvolalo velmi napjatou atmosféru, což Švehlík nechtěl a snažil se situaci napravit. Moc se mu to ale zatím nedaří, a v kolektivu nejspíš nepatří mezi oblíbence.

Jeho rady si neberou k srdci

Čas od času se Alois dokonce snaží svým mladším kolegům poradit a sdílí s nimi svoje herecké zkušenosti. Většinu z nich to má ale spíše otravovat, než aby jim to pomohlo.

Berou to od Aloise možná spíš jako vychloubání než pomoc. Od incidentu se zvýšením honorářů se na něj zkrátka většina jeho kolegů dívá skrz prsty a tuto nálepku Švehlík sundá jen těžko. Budeme doufat, že se mu brzy podaří vztah s kolegy zlepšit a všichni se budou na place zase cítit dobře.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden