Nikdo nevěřil, že jim to bude klapat!

Mnoho lidí má za to, že se Adéla Gondíková a Jiří Langmajer poprvé setkali v roce 2009. Pravdou však je, že k jejich setkání došlo o mnoho let dříve. Jak se dá asi předpokládat, potkali se během natáčení.

„To bylo dávno. Točili jsem tehdy takový seriál, on byl ředitelem nemocnice a já nějaká sestřička,“ vzpomínala Adéla s tím, že ji Jiří ohromně zaujal. Ráno, třeba už v šest ji mile pozdravil, a to prý téměř nikoho jiného nezdravil. Adélu také velmi zaujalo, že jedl celý den jenom jablka.

To byl ostatně prý jejich první společný zážitek. Říkala si: To je ale divný člověk, pročpak jí dnes jenom jablka? Tehdy prý měl Jiří vůli, řekl své budoucí ženě, že jeden den jí pouze jablka, aby se pročistil.

Ačkoli v sobě našli jakési zalíbení, ta skutečná jiskra přeskočila prý až před necelý dvanácti lety, kdy oba pracovali na komedii Zdeňka Trošky (67), Doktor od jezera hrochů.

Opět šlo o poněkud zvláštní situaci k seznámení. Zásadní setkání prý bylo, když hrála Adéla Jiřímu manželku. Šlo o postavu baletku a ti dva spolu měli jeden

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů
reklama
reklama