Nikdo se mu už nikdy nevyrovná

Jejich manželství bylo považováno za idylické. Waldemar Matuška (†76) se vždy rád ohlížel za krásnými ženami a málokterá mu odolala.


Měl za sebou dvě nevydařená manželství, a až když začal žít s krásnou herečkou Jitkou Zelenohorskou (74), všichni si mysleli, že to bude ona, kdo ho dokáže zkrotit.


Měli se brát a plánovali společnou budoucnost. Všechno ovšem přerušila zpěvačka Olga Blechová (72), do které se charismatický zpěvák s nepřekonatelným hlasem okamžitě zamiloval.


Nakonec to byla ona, po jejímž boku se přelétavý zpěvák dokázal usadit. Jejich veselka se konala roku 1976 a z jejich lásky vzešel syn Waldemar (43).


Olga Blechová (72)

Nedokáže zapomenout

Společně žili střídavě v České republice a na Floridě. Nevadil jim ani poměrně velký věkový rozdíl. I po mnoha letech, které spolu strávili, z nich sálala jenom samá láska. Idylu ale v roce 2009 ukončila zpěvákova smrt. „S Waldou to bylo zlé, a tak se lékaři rozhodli, že ho uvedou do umělého spánku, aby si organismus odpočinul.

Už ale neměl sílu, neprobudil se nám,“ sdělila tehdy se slzami v očích. Nedávno sice Olga přiznala, že se v jejím životě objevil nový muž, na jejího milovaného Waldu ale nikdo nikdy mít nebude, taková to byla láska.

reklama
reklama

Komentáře