Moje šťastná hvězda

Nikdy si s ním nerozuměla

Moje šťastná hvězda

Populární zpěvačka, která se nejvíce proslavila rolí Saxany z filmu Dívka na koštěti, se musela vyrovnávat s předčasným odchodem svých nejbližších.

Smrt jednoho z rodičů v útlém věku zpravidla sourozence ještě více sblíží. To ale není případ Petry Černocké (74) a jejího staršího bratra Pavla (79). Léta spolu dokonce válčili kvůli majetku.

Několik životních tragédií si osud přichystal i pro Petru Černockou (74). V dětství se musela vyrovnat se ztrátou milované maminky, v dospělosti přišla o malého syna, a když už si konečně myslela, že bude klid, začal jí dělat problémy její vlastní bratr Pavel (79).

Od té doby je jejich vztah na bodu mrazu a zpěvačka už ani nevěří, že by se to mohlo někdy změnit. Dětství sice měli do jisté míry idylické, pak se jim ale všechno začalo bortit pod rukama. Představitelce Saxany nebylo ještě ani deset let a místo toho, aby se věnovala čistě

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden