Noci s nesmělým prezidentem

Manžel si poslechl její píseň a řekl: „A neměli bychom si spolu promluvit?“

Náměty svých písní brala Suzanne Vega vždycky ze života. Třeba, když viděla partu kluků, jak si hraje před jejich domem. Jeden z nich byl jiný. Šla se ho zeptat, jak se jmenuje. A pak o něm napsala celosvětový hit. Jmenoval se My name is Luca.

Vždycky to uměla. Zamilovat se až po uši. Zároveň ale známá zpěvačka vždycky zdůrazňovala, že jestli něco celý život uznává, pak je to soukromí svého partnera. „Vždycky máte právo zaklepat na dveře. Ale neměli byste bez vyzvání vstoupit. A hlavně si tam nesmíte nic vzít,“ zopakovala v řadě rozhovorů své životní motto, kterému se ve vlastním zájmu nikdy nezpronevěřila.

Věděla jsem, že to bude malér

Náměty svých písní brala Suzanne Vega ze života. Často ze svého života. A tudíž se v nich objevují její vlastní pocity. Občas si díky tomu natloukla čumák. Třeba ve chvíli, kdy s

Zbývá vám 75% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden