Noid: Jsem paroháč, ale o dceru se rvu dál!

Exmanžel Lucie Bílé (50), zpěvák Václav Noid Bárta (36), se rozvádí! Vašek sice stále doufal, že získá svou ženu, modelku Gabrielu Dvořákovou (28), zpět, ale ta se mu vzdaluje čím dál tím víc. Před měsícem od něho utekla ke svým rodičům a na veřejnosti se už ukazuje s novým mužem! O koho se jedná?

Černovlasá kráska nešla daleko! Jejím novým přítelem je známý plastický chirurg Patrik Paulis (46), který jí nedávno „přifoukl“ prsa na velikost číslo tři! Po měsíčním odloučení na sebe manželé teď začínají házet špínu. Vše došlo tak daleko, že Vašek udal svou ženu na sociálku, protože mu nechtěla dávat dceru Terezku (2) a ona ho udala na policii kvůli údajnému sledování, což Vašek popírá. Kde je pravda? Ani milenec Patrik nemá čistý štít. Gábina v něm nejdřív viděla svou oporu a solidní finanční zajištění, ale je to možné u někoho, kdo už má čtyři děti a se dvěma se prý ani nevídá? Svou bývalou známost, finalistku Miss ČR 2006 Kateřinu Kuřátkovou (32) přivedl do jiného stavu a podle jejích slov ji opustil a o dítě se vůbec nezajímá. A co na to Gábina? Nelituje teď svého ukvapeného odchodu od manžela?

On je prý alkoholik, ona nevěrnice a zlatokopka.

Jak divoce si spolu začali, tak i skončili!

Vzhledem k divokým začátkům páru není ani divu, že se jim hroutí manželství. Oba si totiž tak nějak zbyli po nevěrách předchozích partnerů, až mezi nimi přeskočila jiskra. Před třemi lety ale měli první velkou krizi a rozešli se. Vzápětí se k sobě vrátili, vztah slepili a zpečetili romantickou svatbou na country statku v jižních Čechách. Krátce na to se jim narodila malá Terezka a natěšený Vašek pro ně postavil rodinný dům v Mukařově u Prahy. Teď je ale všemu konec! Ale nový dům by se ještě mohl hodit. Vašek totiž navrhl, že malá Terezka zůstane bydlet v Mukařově a střídat se u ní budou její rozhádání rodiče. Co na tenhle „chytrý tah“ odpoví Gábina?

Chce ji ještě zpět?

Svalnatý rocker vypadá unaveně a pohuble! Pravým důvodem jeho vyčerpání ale není jen ztráta manželky, ale také jeho nová záliba v boxování, kvůli které musel razantně shodit pár kil. Je snad za touhou po boxu i něco jiného? Chce Vašek Gábinu pořád ještě zpátky a chystá si tak pěsti na souboj se svým sokem?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden