Moje šťastná hvězda

Nová láska na obzoru?

Šarmantní herečka a bývalá první česká dáma DAGMAR HAVLOVÁ (67) změnila svůj život od samého základu. A vypadá to, že je nadmíru spokojená a nebojí se to dát najevo. Co za tím ale ve skutečnosti stojí?

Manželka zesnulého prvního prezidenta České republiky Václava Havla (†75) jako by omládla nejméně o 10 let. V poslední době nezměnila pouze svůj styl oblékání, kdy do svého šatníku zařadila veselé barvy.

Podlehla také sociálním sítím, na kterých je velmi aktivním uživatelem. Dagmar Havlová (67) k sobě dokázala přitáhnout nespočet mladých fanoušků a známých osobností.

Až tak velkým vzorem pro některé je. Velkou míru hraje i komunikace, herečka se totiž snaží odpovídat zkrátka úplně každému. Komentuje kde co a neváhá se ukázat i v běžných situacích, třeba při posezení s přáteli v kavárně.

Co za tím stojí?

Že je něco jinak, je znát na první pohled a sama Havlová přiznává, že se cítí báječně. Před lety se sice zařekla, že už žádného jiného partnera po svém boku nechce, nyní to ale vypadá, že změnila názor.

Začal jí snad konečně dělat společnost nějaký sympatický muž? Možná by byl už čas. Letos v prosinci uběhne už celých 9 let od úmrtí jejího milovaného Václava.

Je sice jasné, že bývalému prezidentovi se nikdo nemůže ani trochu vyrovnat. Jenže žít po zbytek života bez lásky určitě není pro každé-ho. A herečka nikdy nebyla přehnaně samotářská.

Lásku si opravdu zaslouží

I její muž by s tím jistě souhlasil. Ani on kdysi dlouho netruchlil a pouhý rok po smrti své ženy Olgy (†62) si vzal Dagmar. Pokud se tak ale stane, nebo již dokonce stalo, dá se předpokládat, že s pravdou na povrch jen tak nevyjde.

Přece jenom je to dáma první kategorie a bude si chtít zachovat dekorum. Avšak i její přátelé si měli všimnout, jak nápadně se změnila. Určitě jí chodí i hodně nabídek na schůzku, třeba nějakou přijala, a to jí vlilo novou krev do žil.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden