Nové okolnosti jejich loňského rozvodu

Tereza Kostková (39), Petr Kracík (57)

Od rozvodu krásné herečky a moderátorky Terezy Kostkové (39) a jejího manžela, záletného hudebního producenta a režiséra Petra Kracíka (57) už uplynulo víc než půl roku. Až nyní se však ukazuje, jak to všechno ve skutečnosti vlastně bylo!

Hádky na denním pořádku, křik a nemožnost jakékoli domluvy. Takové byly údajně poslední měsíce společného soužití skvělé a krásné herečky Terezy Kostkové (39) a divadelního producenta Pavla Kracíka (57). Rozváděli se prý nejen kvůli Kracíkovým nevěrám, ale skutečně i proto, že už manželství absolutně nefungovalo a další společné soužití bylo proto opravdu nemožné. I přesto, že měl tento slavný pár doma hotovou Itálii, podařilo se jim rozvod, ke kterému nakonec došlo až před koncem loňském roku, dokonale ututlat. Stálé krásná Tereza Kostková, které rozvod s Kracíkem na její kráse rozhodně neubral, se však nyní nechala slyšet, že to celé zas tak tajné nebylo. „Přitom v mém okolí to zase tak tajné nebylo! Nechodíme kanálama a musím přiznat, že jsme to řešili hodně nahlas.Doma i mezi lidmi! Nešeptali jsme a všichni slyšeli a viděli, jak to mezi námi je,“ uvedla v rozhovoru slavná dcera slavných hereckých rodičů Carmen Mayerové (71) a Petra Kostky (77).

Byla to Itálie

„Všichni kolem mě to věděli a to, že se to dlouho nikam nedoneslo, je docela dobrý výsledek,“ směje se už dnes, půl roku po rozvodu, krásná průvodkyně taneční soutěže StarDance. Zřejmě má kolem sebe opravdu dobré přátele, kteří stáli v těch nejtěžších chvílích při ní a nedovolili nenasytným médiím proniknout do jejího soukromí. „ Nejsem typ, který by to těšilo, nebylo mi to příjemné,“ říká herečka s tím, že o tom, co se děje u nich doma, nikdy příliš hovořit nechtěla. Při své popularitě by však bylo téměř nemožné udržet rozchod a následný rozvod pod pokličkou.
Obzvláště v tomto případě, kdy už to nebylo ani pro jednoho ze zúčastněných poprvé. V roce 2013 totiž pár podobnou manželskou krizi zažil! Kracík tehdy dokonce na pár měsíců odešel ze společné domácnosti, možná i kvůli malému synkovi Toníkovi (8), kterého spolu umělci mají, se však vztah podařilo ještě na čas zachránit.

Slepovaný vztah se rozlepil

Jak už tomu však u slepovaných vztahů bývá, nemívají dlouhou výdrž. Bohužel se to potvrdilo i u Terezy Kostkové a Petra Kracíka. Ani ne dva roky nato se totiž jejich manželství rozpadlo úplně. „ Po upřímném oboustranném pokusu o zachování rodinného status quo jsme se loni na podzim dohodli, že bude lepší najít jiné řešení a jinou cestu. Na konci roku jsme to potvrdili i oficiálně,“ ukončuje celou věc tmavovlasá kráska, která už je tak opět volná. S péči o syna, se kterým tak zůstala, stejně jako Kracíkova bývalá žena Veronika Gajerová (53) se dvěma dětmi, sama, jí teď hodně pomáhají její rodiče. Snad se však brzy najde někdo, komu se znovu podaří otevřít její zlomené srdce a kdo učiní krásnou a milou Terezu znovu šťastnou.

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden