Novinka v THERMAL CORVINUS Veľký Meder

Novinkou v thermal parku je nový saunový svět, otevřený koncem února. Jeho součástí budou čtyři příjemné sauny a rekreační místnost se solnými kvádry. Aquapark je znám blahodárnou vodou uvolňující svalstvo a působící příznivě na pohybový systém člověka.

Teplota vody se během chladnějších měsíců pohybuje od 28 do 38° C, návštěvníkům proto zaručeně nebude zima. Na milovníky wellnessu čeká sedm krytých a polokrytých bazénů. Mezi nejoblíbenější patří polokrytý sedací bazén.

Z celkové plochy bazénu je krytá pouze jedna třetina a s vnějškem ji spojuje malý průplav. Krytý plavecký bazén s perličkovou koupelí a dětským bazénem s hracími elementy nabízí prostor pro plavání i relax zároveň.

Děti i dospělí si zřejmě nenechají ujít jízdu na tobogánech Red Ring a Black Led s barevnými světelnými efekty. Určitě si přijdou na své i v Rodinném zábavném bazénu s interaktivním vodním hřištěm s vodní věží, vodopády, vodními sprchami, 500 litrovým vědrem, vodními clonami, děly a skluzavkami.

Bazén lemuje oddechový prostor s lehátky a barem. Součástí bazénů jsou i vodní trysky a masážní sprchy. V areálu se nachází taky krytý plavecký bazén s délkou 25 metrů. V THERMAL CORVINUS Veľký Meder najdete i finskou saunu, infra saunu, masážní prostory, mořskou lázeň, solnou jeskyni, stravovací zařízení, obchůdky i vinárnička.

Ve vstupní hale funguje interiérové ​​dětské hřiště, kde se děti mohou vyřádit přičemž rodiče mohou odpočívat při kávě ve vedlejší restauraci. Za troj hodinový vstup během pracovních dnů zaplatíte 6 Eur. O víkendech je vstup o 1 Euro dražší.

www.thermalcorvinus.sk

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden