Moje šťastná hvězda komerční sdělení

Novinky ze světa online casina v kostce

Na 24Kasino.com a na mnoha dalších portálech jsou stále k dispozici novinky ze světa online hazardu a kasina, které vám udrží v přehledu o tom, co se v online kasinu zrovna děje. Skutečný a reálný každodenní svět se možná zastavil nebo zpomalil, ten virtuální však zažívá takzvaný “boom”, jaký nejspíš nezažil od jeho globalizaci s příchodem prvních desetiletí nového století. Vše se nyní přesouvá do online světa, od pracovních povinností, přes univerzitní studia až po dodání zboží ve zcela nových rozměrech.

Stejný rozmach zažívají online casina na která mají hráči v současné době mnohe více času, ačkoliv některé instituce se potýkají s menším počtem hráčů, jiné vytvářejí nový a inovativní obsah, který naopak láká nové členy, bez ohledu na to, co se se ve světě děje.

Stále nový obsah a nové spolupráce


Nový a lákavý obsah, to je to, co je pro hráče nejzajímavější, a mnoho kasin to moc dobře ví a ví to také poskytovatelé her. Kupříkladu jeden z těch největších, Microgaming, ohlásil spolupráci s Big Time Gaming pro nové hry. Zároveň se rozhodl spojit síly také s Oryx distribution, což znamená, že hry tohoto poskytovatele a vývojáře se nyní dostanou do mnohem více online casin po celém světě, a to mnohem jednoduše. Velmi očekávaný je nový automat Chocolates, který má podle posledních zpráv mít dokonce dřívější vydání.

Pozadu nezůstává ani další velký vývojář, kterým je NetEnt. Ten se rozhoduje zaměřit na koncept live casina a jeho distribuce do mnoha koutů nejen Spojených států amerických, ale také dalších zemí světa. Kromě distribuce pracuje společnost, se sídlem ve švédském hlavním městě, na zlepšení zážitků pro hráče. Mnohé slavné hry vývojáře jsou tak modernizovány o vylepšené uživatelské rozhraní, které je přehlednější, rychlejší a ještě přátelštější.

Obsah také pro mobilní telefony


Existuje celé řada kasin, které se zaměřují také na dostupnost svých her pro mobilní telefony a další kompatibilní zařízení. Počet kasin zaměřených výhradně na mobilní telefony již však tolik není. Rostoucím velikánem se v posledních měsících stává společnost Jelly, která se zaměřuje právě na iGaming, tedy hraní a sázení v mobilním rozhraní. Aby byla společnost schopna dodávat ještě výkonnější a kvalitnější produkt, rozhodla se spojit síly s gigantem na trhu, Yggdrasil a přidala se k jejich programu “YG Masters”.

To znamená, že tato unikátní společnost nyní může svůj produkt, vyvíjet, dávat mu grafické rozhraní a následně jej distribuovat k obrovskému zástupu hráčů této společnosti a kasin, které provozuje a kterým distribuuje.

Nová pravidla pro hazard


V době pandemie se objevují také mnohé zprávy o změnách v pravidlech, ty se dotknout nejen průmyslu v jeho reálné formě (například nedávné PokerStars ohlášení o změnách pravidel u poker stolů), ale také online hazardu.

V případě online hazardu se největší zprávy projevujů ve Velké británii, kde tamní regulační úřad ohlásil nová pravidla pro online VIP programy členů tamních kasin. Pokud tedy občas pobýváte na ostrovech Spojeného království a jste členi tamního kasina jako VIP hráč, pozor na některé změny, které omezují schémata nabízená kasiny. Tato pravidla jsou platná od října letošního roku a dotknout se právě způsobů, jakými kasina nabízejí nejrůznější kasina distribuují bonusy, bonusové programy a vip body svým registrovaným hráčům.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden