Můj kousek štěstí

Nový chlap ze severního pólu?

Zajímavý způsob, jak se vypořádat s rozpadem manželství, našla modelka Taťána Gregor Brzobohatá (34). Kdekdo v její situaci hledá útěchu u maminky, jiný u přátel, ale bývalá královna krásy prchla rovnou k severnímu polárnímu kruhu.

Pomohl terapeut

S manželem Ondřejem Gregorem Brzobohatým (39) už nějaký čas žili odděleně a poté, co byl muzikant fotografy načapán s novou známostí, dostalo jejich manželství začátkem roku konečnou ránu.

Do poslední chvíle se snažili rozdávat „nenucené“ úsměvy.

„To, co jsem se dozvěděla z médií, mě překvapilo a zaskočilo, a je to pro mě pochopitelně veliké zklamání v člověku, kterému jsem věřila a plánovala s ním aktuálně rozšířit rodinu,“ nechala se slyšet modelka, která podala žádost o rozvod a na své trápení povolala terapeuta.

A ten přišel se zajímavým nápadem. „Doporučil mi dělat věci, který jsem předtím nikdy neudělala. Tak jsem odletěla na severní pól,“ sdělila fanouškům. Útočiště našla na severu Finska, v zasněženém Laponsku. Odtud se pochlubila i zajímavou fotkou, která značí, že je na nejlepší cestě hodit své manželství za hlavu.

Zapózovala totiž před stěnou plnou zvířecího paroží, jehož symboliku netřeba dlouze vysvětlovat. Snímkem zřejmě chtěla sarkasticky upozornit na to, že i ona od manžela podobné parohy vyfasovala. Umí je ale hrdě nosit! A co víc, zdá se, že už na to není sama.

Byla sama, nebyla sama

Po příletu domů se hned na letišti po jejím boku objevil neznámý muž, zdá se tedy, že ve Finsku měla i příjemnou společnost.

„Byla jsem tam s kamarádem,“ začala vysvětlovat, avšak za chvíli opět otočila: „Byla jsem tam sama.“ Jak to tedy je? Zapírá snad blondýnka svého kamaráda, nebo jen nechce přiznat, jak rychle se z rozpadu manželství oklepala?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden