Nový partner už je na obzoru. Proč ho tají?

Kromě hrobky a památky slavného manžela už ji v Česku vůbec nic nedrží. Anebo snad přece? Dcery tu chodí do školy, má tu další příbuzné...

Určitě si velkého zpěváka kdysi nebrala pro peníze, ale jistě měla Ivana Gottová (45) jasný plán. Když už se po boku Karla Gotta (†80) nemůže vyhřívat na společenském výsluní a dcery Charlotte Ella (15) a Nelly Sofie (13) odrůstají, je čas se zamyslet, jak žít a s kým.

Přes dva roky už se píše o záměru vdovy po našem největším zpěvákovi Karlu Gottovi (†80) odejít do Spojených států, hovořilo se nejvíc o Floridě, ale také o New Yorku.

Z toho, jak se zprávy o stěhování Ivany Gottové (45) do USA začaly šířit bezprostředně po Mistrově smrti, je zřejmé, že to není záměr zdaleka nový, naopak. Ivana chtěla odejít už nejméně před sedmi lety, tehdy se proti tomu ale Gott rázně postavil, nemínil se stěhovat na stará kolena  ale hlavně tu byly jejich dvě dcery.

Studovat doma, anebo v Americe?

Začaly tu chodit na prestižní gymnázium PORG, takže už jako malé dostávaly dobré základní vzdělání – které ovšem v USA není zdaleka pravidlem. Tam se o kvalitě dá hovořit až od

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře